Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.01.13, 03:13   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141452
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Haftalık Burç Yorumları (2013)


H
aftalık Burç Yorumları


(1 Ocak - 6 Ocak)

Bu hafta Merkür’ün Oğlak burcuna ilerlemesi ile birlikte iş hayatı, sorumluluklar ve anlaşmalar açısından temposu daha yüksek bir dönemdesiniz. Mesleki konularda yapabileceğiniz çok şey var. Grup çalışmaları, sosyal konular da sizi oldukça meşgul edebilir. Yeni ümitler, beklentiler hayatınıza dinamizm getirmekte. Sosyal alanda ve ilişkilerinizde daha pozitif ve maceracı olabileceğiniz günlerdesiniz. Hayatın olumlu yönlerine açık olmanız ve artan iyimserliğiniz sizi çok daha yapıcı kılmakta. Daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Bu dönemde size destek veren transitler olduğu gibi bazı gerginlik doğurucu koşullar da olabilir. Oğlak burcundaki Güneş ve Merkür planlarınızı daha iyi uygulamanız, düşüncelerinizi aktarmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için uygun şartlar getirmekte. Uzaklarla ilgili ya da yabancılara yönelik konular ilgi alanınıza girebilir. Ancak bu dönemde aşırıcı ısrarcı olmamak ve iş hayatında üstlerinizle daha dikkatli bir mesafede durmak önemli. Üzerinizde çok fazla yük olabilir. Esnek davranmaya bakın. Aşkta ve duygusal alanda da sabırlı olmak gerek.Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş ve finans konularına, sizi bağlayan ortaklaşa işlere dikkat çekiyor. Bir ölçüde kriz çıkaran durumlarla ve sizi sıkıştıran konularla da karşılaşabilirsiniz. Borçlar, finans konuları, miras gibi ortaklı işler daha fazla ön plana gelebilir. Bu dönemde ilişkileriniz, aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınız açısından da hareketli günlerdesiniz. Olumlu yanıtlar ve pozitif yaklaşımlar alabilirsiniz. Yeni insanlar, şimdiye kadar tanış olmadığınız kişiler sosyal hayatınıza canlılık getirmekte. Çok daha sosyalsiniz.
Bu dönemde biraz daha dikkatli ve önlemci davranmayı gerektiren koşullar var. Şimdi Oğlak burcunda ilerleyen Güneş son altı aydır sizi meşgul eden durumların değişmeye başladığını ve sizin de farklı bakış açıları kazandığınızı anlatıyor. Bu dönemde ilişkiler, ciddi beraberlikler ve ortaklıklar, evliliğe ait konular daha sık gündeme gelebilir. Aynı zamanda sigorta, miras ya da borçlarınızı ilgilendiren konular varsa bu konularda daha girişken davranmanız gerekebilir. Gereksiz yere endişelerinizin kurbanı olmamaya bakmalısınız. Gevşemeye bakın.


Bu dönemde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür iş hayatına, zaman alan uğraşlara ve sizi yorabilecek koşullara işaret ediyor. Devlete, düzene ait konular, organizasyonel işler gündeminizde olabilir. Yorucu çalışmalar içerisinde olabilirsiniz. Neyse ki Venüs’ün konumu sizi aşkta ve sosyal alanda da canlı kılmakta. Bu dönemde aşk hayatınız çok daha hareketli ve maceralı olabilir. Bu arada yakın ilişkilere, ortaklaşa konulara ve evlilik hayatınıza da özen göstermelisiniz. Kişisel konularda aşırı gurur ya da sert reaksiyonlar ters sonuçlar doğurabilir.

Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür bu dönemde çalışmalarınızın sonuçlarını görebileceğinizi anlatıyor. İş hayatında ve hedeflerinizde daha rahat ve girişken olabileceğiniz günlerdesiniz. Hızlı bir tempo söz konusu olabilir ancak yeni koşullara kendinizi hızlı biçimde ayarlayarak, engelleri aşabilirsiniz. Bu dönemde enerjinizi daha iyi planlayabileceğiniz anlaşılıyor. Yakın ilişkilerde ve sosyal alanda ise daha esnek olmak yararlı. Eve, yerleşime ve ailenize ait konular ilişkileriniz açısından önemli olabilir. Ev için harcamalar artabilir.
Bugünlerde karışık etkiler söz konusu. Ancak oldukça girişken ve mücadeleci olabilirsiniz. Oğlak burcundaki Güneş ve Merkür ev ve aileye ait konulara, babanıza ait konulara dikkat çekebilir. Aynı zamanda toprak ya da gayrimenkule ait konular da gündemde olabilir. Her durumda sizi gelecek yönünde yeni hedefler koymaya yönelten bir dönemdesiniz. Yakın çevrenizde hareketlilik de dikkat çekiyor. Kısa yolculuklar, ziyaretler, arkadaşlıklar, sosyal konular düşüncelerinize pozitif bir hava getirmekte. Bu dönemde aşkta çok daha cesursunuz.
Bugünlerde Oğlak burcunda ilerleyen Güneş ve Merkür zihinsel açıdan daha aktif ve mücadeleci olabileceğiniz çevresel koşullara işaret etmekte. İşe ait konular, sorumluluklar sizi daha hızlı davranmaya itebilir. İş açısından önemli yazışmalar, konuşmalar, ziyaretler söz konusu olabilir. Ancak bu dönemde tüm gücünüzü iş ve hedeflerinize odaklamak yerine ayrıca sizi evde ve yakın çevrenizde meşgul eden şeylerle de yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde parasal durumunuzu daha olumlu kılacak imkanlar var.
Burcunuzda ilerleyen Venüs size sosyallik, hareket ve daha dışa dönük uğraşlar getiriyor. Bu dönemde ilişkilerinizi, aşk hayatınızı daha canlı ve keyifli kılabilirsiniz. Aynı zamanda düşünsel açıdan da girişken ve hareketli olabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın çevrenizdeki konular, konuşmalar, anlaşmalar, yazışmalar gündeminizi yenilemekte. Bu dönemde kişisel yeteneklerinizi kullanmak yönünde daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Yine bu dönemde parasal konular üzerinde düşünmek, birikimlerinizi, ekonominizi ele almak gerekli olabilir.Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Merkür size zekanızı ve iş yeteneklerinizi kullanabileceğiniz olanaklar getirmekte. Bu dönemde düşüncelerinizle, girişimlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Güneş burcunuzda ilerlerken cesaretinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Aynı zamanda bugünlerde para durumunuzu ve ekonominizi ilgilendiren konularda son derece girişken olabilirsiniz. Hem gelirlerinizin hem de harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz. Fazladan masraflar içine girebilirsiniz. Aşkta ise biraz daha sabırlı ve dikkatli olmanız yararlı olacak.Bu dönemde burcunuza ilerleyen Mars sizi daha aktif ve mücadeleci kılmakta. Şimdiye kadar üzerinde düşündüğünüz konuları harekete geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak gözü kapalı da hareket etmemek gerekiyor. Özellikle tam olarak elinizde olmayan ya da belirsizlik içeren konular bu dönemde önünüzde engel oluşturabilir. Kontrol dışı durumların ya da gizli kalan koşulların etkisi altında kalabilirsiniz. Yine de bu dönemde arkadaşlıklar, sosyal konular sizi gelecek yönünde daha pozitif ve iyimser kılmakta. Sosyal açıdan daha mutlu ve keyifli olabileceğiniz günlerdesiniz.Güneş ve Merkür Oğlak burcunda ilerlerken, enerjinizi ve düşüncelerinizi işe ait konulara, gelecek planlarınıza odaklayabilirsiniz. Bu dönemde gerçekçi planlar yapmak ve grup çalışmaları içerisinde olmak iş hayatınıza yeni bir ivme getirebilir. İyimser olmak yerine daha ciddi düşünmek ve planlı davranmak arzusundasınız. Ayrıca bu dönemde tam olarak net olmayan durumlar, hedefler söz konusu olabilir, bu nedenle aşırı riskli işlere girişmemek en iyisi. Aşkta ve sosyal alanda hareketlilik var ancak bazı yanlış anlamalar, tutarsızlıklar yaşanabilir.

Kaynak
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti