Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.13, 10:26   #10
Akashaa
Gerçek Üye

Akashaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 3456
Aldığı Teşekkür: 3227
Rep Derecesi : Akashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmedeAkashaa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Gazeteci | Ressam | Hattat | Ethem Çalışkan ( 1928...)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Kolay gibi görünsede hiç de kolay olmayan çok büyük emek ve zaman isteyen bir uğraş.
Türkçe harflerle ortaya çıkanlar adeta bir tablo niteliğinde.

Teşekkürler Canan.

Akashaa, ders aldığını dile getirmişsin. Ürettiklerinden en çok beğendiklerini bizlerle paylaşmanı istesek, çok mu oluruz?

Ders almayı istedik ama hat (arapça) dersi aldığımız için uygun bulmadık, vazgeçtik. Çünkü arapça sağdan sola, kaligrafi soldan sağa yazılıyor ve bir yazıyı yazarsak diğerinde ayar bozulabilir diye başlayamadık. Ama yine de ben hevesimi kursağımda bırakmak istemedim, kendi çabamla aldım kağıdı kalemi elime birşeyler karaladım lakin burada paylaşılacak cinsten değil

Banemin kardeş, el yazının kötü olması önemli değil Önemli olan çalışmak, istemek Sen istiyorsan yaparsın şekerim, bildiğimden değil seni gaza getirmeye çalışıyorum
Oda yanmış kuru cismimde hevâdan gayrı
Akashaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Akashaa'in Mesajına Teşekkür Etti.