Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.01.13, 16:42   #8
MyLife
Tam Üye

MyLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 1581
Aldığı Teşekkür: 1845
Rep Derecesi : MyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bir türlü anlamıyorum...

Mantık olarak bakarsak ve bu Devleti oluşturan kişilere zararlıysa Devlet tarafından yasaklanmalı ve sattırılmamalıdır.
Ama durum ne ? büyük bir gelir söz konusu olunca Devlet eliyle yasalaşıyor.
Kumar yasak ama Devlet kendi eliyle oynatıyor, böyle olunca herşey yasal halini alıyor. kısacası Devlet kumarbaz ve yasaları hiçe sayan bir suçlu oluyor.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LiMoN Mesajı göster
Bilmezmisin canım yasak olan herşey tatlı gelir insana ehh birde zararlı diyolarsa yemede yanında yat

Ben sigara içmiyorum ama haftada 1 nargile keyfim var onada değil devlet hiç bi kurum karışamaz
Olur mu Nargile içenler daire başkanlığı var fişliyorlar insanları sonra kim içmiş tek tek ceza yazıyorlar.
MyLife isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz MyLife'in Mesajına Teşekkür Etti.