Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.01.13, 22:23   #17
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Osmanlı Hiç Bir Zaman Ne Türkçe Konuşmuş Ne de Türklüğü Kabul Etmişt

Herkesin sakınca görmesi mi görekir ?? “Padişahım, bu Türkler at sırtında gezen bedevilerdir, çiğ et yemektedirler ve katilleri vaciptir” ( Hafız Hamdi Çelebi’nin fetvası )

Karaman Devleti yıkıldıktan sonra Osmanlılar tarafından, Enderun paşaları, ki bunların hepsi Balkanlıdır, Türk yoktur; 50 bin kadar Karamanlıyı katletmiştir ve hatta oradaki Karamanlı hocalar sormuştur, “ Bre efendiler “ demişler, “ nedir bu mezalmin şeyi?” “Biz intikam alıyoruz” demiş ( Prof. Dr. İsmet Taşdelen )

Böyle paşalar da da varmış, napçaz şimdi ?? Bakın sakın yanlış anlaşılmasın, ben bu yazıyı okudum, çok ilginç geldi.. evet benim de takıldığım yerler var.. My_Life a verdiğim ilk cevapta söylemiştim bunu.. Ben beğendiğim yerleri alırsam, beğenmediğim yerleri sansürlersem ?? e kaynağı kontrol edecek biri neden böyle yaptın derse? Ayıp olur de mi?

Bu yazıyı tamamiyle doğrudur ya da yanlıştır diye kabul etmiyorum.. Okudum ilginç geldi, paylaşmak istedim... Sizi ilgilendiren yönü sadece yazının Türkçe ile ilgili olan kısmı mı ?? Ben daha çok padişahların annelerini ve çocukları için yaptıklarını ilginç buldum.. Anlaşılmıştır umarım
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.