Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.13, 20:23   #2
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Serbest Kıyafete Toplumun Bakışı-Durun Artık.

Okulda hergün çocuklarla içiçe olan 8.577 öğretmene sorulmuş ve çıkan sonuçlar bunlar...

Ve şimdi sen bunlara "2 yanlış yargı" diyorsun ve kendince maddeler sıralıyorsun. O maddelerde bahsettiğin şeyleri araştırmadaki denekler farketmemiş mi yani? Sen neye dayanarak, hangi araştırmayı yaparak bunu "ezberci zihniyetin ürünü" olarak yorumladın?

Alıntı:
Kılık,kıyafet eğitime zarar vermeyecek şekilde serbest olmalıdır görüşündeyim.

Üstteki alıntı senin görüşün. Kime göre ve ne kadar zarar vermeyecek bir şekil olacak? Bunun bir açıklaması, mantığı veya kuralı var mı? Yoksa 70 milyon kafasına göre mi değerlendirecek?

O zaman yasaların ve en önemlisi de Anayasa'nın ne gibi bir fonksiyonu var? Lüzumsuz şeylere takılmayalım mı? Bir kere de biz mi delelim?

Ufffffff!.. Hadi bana eyvallah...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.