Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.13, 20:36   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Serbest Kıyafete Toplumun Bakışı - Durun Artık

Eğitimcilerin görüşüne tu-kaka demiştin ama ilk mesajında (-ki sen okuduğuna göre o sorunun muhatabı eğitimciler de mutlaka okumuştur yeni yönetmeliğin içinde olanları)... Yoksa ben mi yanlış anladım?

Asker gibi eğitmenin mantığı yok demiştin ama eklediğin kurallara bir bak istersen, hepsi askeriyeden alınmış gibi. (Buna karşı olduğum anlamı çıkarılmasın bundan)

Şimdiye kadar olandan ne farkı var diye iyice bakarsan bu kurallara, yeni kanunun neden çıktığını sen de görürsün...

Kimse bana özgürlükten falan dem vurmasın. Bu kanunu çıkaranların özgürlükten ne anladığını yaşamın her alanında görüyoruz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.