Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.13, 21:48   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161519
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu'nun 4 Şartı Üzerine Yorumum

Konuyu ve tüm yorumları dikkatlice okudum..

Kılıçdaroğlu'nın açıklaması doğru ve zor pozisyonda topu alalade pas etmek...

* * *

Bu denli önemli bir ülkeyi ilgilendiren bir konuda Ana Muhalefet Partisi konumunda olan CHP sessiz kalabilir miydi? Elbette birşeyler söylemek zorundaydı... Şartları gayet olumlu ve kabul edilebilinir... Dikkat edin ağır şart yok, şartların hepsi kabul edilebilecek şart..

Herkes pastadan bir pay kapmaya çalışıyor, seçim propagandalarında kullanılmak üzere uygun cümleler kullanmaya çalışıyor.. Kalpten geçenler ile konuşulanlar arasında fark olabilir...

Bakınız MHP lideri Devlet Bahçeli bile konu ile ilgili bir yorum dahi yapmıyor, bekle gör politikası izliyor.. İşler biraz daha netleşince sahneye çıkar, bangır bangır bağırır, ama nafile. Zaten olan olmuştur..

Başbakan net olarak açıkladı.. Abdullah Öcalan'a ev hapsi yok, kimse bunu aklından bile geçirmesin, anlamında sözler sarfetti.. Bu sözleri sarfetti olay burada bitti... Yani çocuk ölü doğdu..

Başka bir konuda da belirttiydim, yeri geldi tekrar belirteyim.. Terör bitmez.. Apo denilen kişi bırakın ev hapsini, serbest bırakılsa dahi bitmez, buna emin olun...

Yolda görüp de adam yerine koymayacağınız adam PKK nın yuvalandığı yerlerde adeta bir general edasıyla astlarına emir verip, bundan ayrı bir haz alıp, uyuşturucu ticaretiyle de ceplerini dolduruyor...

Oyun içinde oyun..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.