Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.13, 22:55   #24
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Serbest Kıyafete Toplumun Bakışı - Durun Artık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi The Mathematician Mesajı göster
Ekonomik sorunların kıyafet serbestliğiyle birleştiğinde psikolojik sorunlara dönüşeceğini görmemek mümkün değil.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Bunca zaman fakirliğin üzerini örttünüz de ne oldu?
Çözüm istiyorsan sorunun temeli olan Ekonomik Durumlara eğilmeliyiz.
Özgürlükleri kısıtlamak yarar getirmedi.
Yukarıda Matçı'nın yazısı, aşağıda senin yanıtın... Alıntı yaparak yanıt vermişsin..

Peki yanıtın gerçekten yanıt mı?

* * *

C.Cienfuegos, tartışmayı seviyorsun.. Demagoji sanatını da iyi biliyorsun. Ama daha çok fırın ekmek yemen gerek, daha yolun başındasın.. Takip ettiğim kadarıyla, (bak bunu kalpten, cidden ve üzülerek söylüyorum) sen daha neyi savunduğunu bilmiyorsun.. Kaybolmuş durumdasın..

İçerik olarak buna benzeyen diğer konularda da yorumum var.. Hiç üzerine alınmamışsın.. Ne yap biliyor musun? Başını ellerinin arasına al ve "ben ne istiyorum, duruşum ne" diye iyice düşün...

Tüm yazılanlardan bir cümle alıp, adeta cımbızlama yaparak, konuyu başka yerlere götürme gibi gayretinde bulunma boş yere..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.