Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.01.13, 23:32   #30
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Serbest Kıyafete Toplumun Bakışı - Durun Artık

Arkadaş, tuturmuşlar bir serbest kiyafet gidiyorlar. Bırakın kiyafeti miyafaeti de eğitim ve eğretim sistemine bakın. Öğrencilere ne veriliyor? Ne öğreniyor? Bilgi seviyesi nerelerdedir? Koca bir hiç.... Boş... Sadece kocaman bir boşşşş.... Ezbere ve formüle dayanan bir eğitim. Bir de yalakalık.( Burada görevini hakkıyla yapan idealist öğretmenlerimizi tenzih ediyorum.)

Sınavlarda öğrenci sıfırı çekiyor, "herhangi bir üniversiteye kalıbı atayım da diplomayı alayım nasıl olsa gerisi bir şekilde gelir" zihniyeti ile yetişen okul hayatını geyik üzerine ihtisas yapma amacı ile sürdüren bir nesil yetişirken yok kıyafet serbest olsun saç sakal etek ayakkabı şöyle olsun tartışmalar.

Nereye gidiyoruz? Ekonomik açıdan belli bir kesim heybelerini doldururken Gıda harcaması ile birlikte giyim, konut (kira, elektrik, su, yakıt), ulaşım, eğitim, sağlık ve benzeri ihtiyaçlar için yapılması zorunlu diğer harcamaların toplam tutarı (yoksulluk sınırı) ise 3.208,48 lira ile açıklanan açlık sınırı, geri kalmışlığın (3.dünya ülkelerinde bile olmayan) asgari ücrete yapılan büyük 34 liralık zam(978,60)

Evet.... Yetmez ama evetttttt... Serbest olsun herşey. Serbestlik özgürlüktür. Yaşaşın özgürlükkkk...

Yaşaşın hala uyumakla kalmayan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası gibi horlayan ülkem vatandaşı.... Yaşayın sizler yaşayınnnn...

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.