Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.01.13, 18:05   #2
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Apo’ya muhtaç oldular!

Bunun üstüne kasıtlı olarak gidilmesinin ve muhalefet basının da tüm gün bu haberlere yer vermesini ben bir tuzak olarak değerlendiriyorum.. aha buraya yazıyorum bunun altından hiçbirşey çıkmayacak kendinizi bu haberlere bakıp felaket senaryolarına yorup bir pay biçmeye çalışmayınız canlarım..

Kutunun dışına çıkın görünene değil görünmeyene bakın.. bunu yakalamaya çalışın..alakasız şeyler çıkacak bizi tırmalayan..ezen şeyler...

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.