Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.13, 01:50   #9
Evrim
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Diziler ve Toplumsal Çürüme

İnsanlar sanki şimdiye kadar kişiliklerini arıyormuş da izledikleri karakterler sayesinde bulmuşlar gibi davranıyorlar. İzledikleri insanların varlığına önce inanıp sonra onu en yakını gibi benimseyip o hayali varlıkdan güç alan insanlar o kadar fazla ki..

Aslında bu psikolojiye hazır olan insanlarıda anlamak gerekir, belli ki kopmak istemiş gerçeklerden ve sığınmak istemiş hayali de olsa saçma da olsa farklılığa..

Çünki öyle bir zemin üzerindeyiz ki toplum olarak her an yerle bir olmaya hazır (kişi ve aile) bu yüzden sürekli bunun üzerinde durmaktansa sadece vakit geçirmek için yöneldiğimiz herşeyin bir anda parçası oluyoruz..

Çakır'ın kardeşi olup Konya'da cenaze kadırıyoruz, Miroğlu'nun abisi olup takside arka koltuk sol cam kenarında oturmamıza izin vermediği için arkadaşımızı bıçaklıyoruz, Pusu'yu izleyip (onun çakması olup) tepelerde bira içip konsey kurarak gelene gidene artislik yapıyoruz, Ezel'i izleyip Temmuz gibi tane tane 1 dk da 2 kelime söylüyoruz..

Aslında bunu bizler yapıyoruz sadece adı belli olan vatandaşlar değil.. Bireyler olarak, bunları yapanları ne aptallık, ne cahillik nede hastalıklı olarak göremeyiz.. Bunlar insanların durumlarıdır.. Onlara yardımcı olması gerekenlerde bizleriz..

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.