Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.13, 14:15   #30
MyLife
Tam Üye

MyLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 1581
Aldığı Teşekkür: 1845
Rep Derecesi : MyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Tamam işte Kemalin Kızı; hem biyolojik, hem psikoloijik rahatsızlık..

Bazıları aynı bayan... Kibar mı kibar..
Aynen Real. Bazıları o kadar ki bir bayandan daha bayan ama gel gör ki o maskenin altına ne ses tonları yatıyor.
Böyle bir konu açılınca hep şu anımı hatırlarım;Yılını tam hatırlamıyorum ama; İzmirli olan arkadaşlar belki bilir Basmane den Yenişehir istikametine giderken sağ tarafta Orkide bar vardı şimdi var mı? bilemem, oraya uygulamaya girmiştik meğer orası tam da bunların yeriymiş. Ve pazar günü onaların çalışma izinleri yoktur.
Uygulamada tabi ben daha yeni memurum bayan kimliğinizi verir misiniz ? dedim.
Bana buyur canım dedi ama ben irkildim şöyle, İsminiz dedim Bahar dedi.
Çalışma iznini sordum yok deyince Amirimizi çağırdım tabi.
Amir de Kadına dönerek ismin dedi. O da Bahar dedi.
Amir kızarak gerçek ismin dedi ve kadın Osman demez mi ben şaşırdım bir gariplik var ama çıkaramamıştım.
Nerelisin dedi Urfalıyım dedi. Tabi benim jeton tınnn deyip düştü.
Meğer durum buymuş.
Yani bu bir hastalık değil, bu bir kaçış,bu bir özenti,hayal ötesi bir şey. Şimdi sorsak ne onlar memnundur hayatlarından nede aileleri ama tercih meselesi ve her koyun gibi cezalarınıda kendileri çekiyorlar.
Ama yargılamamak gerekir belkide altında haklı sebepleri vardır böyle olmalarında.
MyLife isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz MyLife'in Mesajına Teşekkür Etti.