Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.13, 17:12   #359
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bu ülkeyi parçalamaya, bölmeye çabalayan şer güçleri AKP ve PKK arasında geçen pazarlıklara bugün de Fetto katılmış.

Bir zamanlar Atina'dan bildiren Reha Muhtar moduyla sık sık o da "Amerikanın kucağından" bu şekilde bildiriler yolluyor malum. Son olarak, sözde iki şer gücün arasında cereyan eden barış! görüşmelerine destek olmak babında "Barış için el'de öpülür, etek'te" demiş.

Nedense hiç garibime gitmedi. Adamın kültürü bu ve kendine tabi olanların elini, eteğini öpmesinde ve kendisi de onun bunun elini, eteğini öpmekte, hatta orasını-burasını yalamakta bir sakınca görmüyor.

Koskoca Türk devletini getirdikleri nokta işte bu!.. Üç-beş çapulcu dedikleri bu itlerin elini eteğini öpmekte sakınca görmüyorlar. Yeter ki Amerikaya hizmette kusur etmesinler, onların orasını-burasını yalayarak kendileri için yarattıkları uygun durum sonlanmasın. Bunlar itin, uğursuzun elini de öperler, kıçını da yalarlar.

Danimarkada yapılan bir araştırmaya göre yağlı beyaz peynir erkeklerde kısırlığa neden oluyormuş. Ben gazetelerin yalancısıyım. Bu sadece Danimarkalıları mı etkiliyor yoksa memeleketimin erkeklerinde de aynı etkiyi yapar mı bilemem.

Buradan uçkurdan sorumlu Başbakana sesleniyorum. Tiiiz tam yağlı, hatta yarım yağlı ve hatta hatta beyaz peynir tümden yasaklanmalı. 3-5-7-8 çocuk beklerken eldekilerden de olmayalım.

Levent Kırca son günlerde devirdiği çamlardan sonra 2 gün öncede parti minübüsünü şarampole devirmiş. Geçmiş olsun usta.

Sahi ya!.. Ülkede bunlar olurken ortalıkta gözükmeyen Devlet Bahçeli bugün nihayet konuşmuş ve "Baba" demiş. Hadi gözümüz aydın.

Sinopta adamın biri 4 tavşan almış ve bu tavşanların sayısı kısa sürede 450 'ye çıkmış. Bu kadar hızlı üremelerine şaşırmış garibim.

Ona da kıyağım olsun. Danimarka'dan tam yağlı beyaz peynir getirtmenin yolunu bulsun biran önce. Erkek tavşanları onunla beslesin, sorun çözülür.

Messi ise 4. kez yılın futbulcusu seçilerek "Altın Top" ödülünü almış. Ödül yakışır ve yakıştı da. Ama ceket olmamış be koçum.

Hava karlı ve İstanbul trafiğinde sorun yokmuş. Ara yollar İstanbul'dan sayılmıyor.

Kalın sağlıcakla...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.