Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.01.13, 21:48   #1
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Metin Kaçan hakkında ne düşünmeliyim?

Biraz önce haberlerde okudum.
Ağır Roman'ın yazarı Metin Kaçan köprüden atlayarak intihar etmiş.
Yazar aynı zamanda Karikarürist Hasan Kaçan'ın kardeşi. (Heredot Cevdet)
Vatan gazetesi geçmişi hakkında ayrıntılı bir yazı yazmış.Fakat Hürriyet gazetesinde bu ayrıntıya rastlayamadım.
Yeni ölmüş birinin arkasından konuşmak yapacağım bir iş değildi fakat,Küçük İskender'le yakın arkadaş olduğunu okuyunca büyük hayal kırıklığı yaşadım.
Sevip,destek çıktığım sanat camiasından insanlar,onunla içli dışlıymış,öğrenince hayat ne garip diyorsun.
Geçmişte,hapse girme sebebi bir spikerle beraber işlediği işkenceli tecavüz suçu.Hapse girdiğine göre suçu sabitlenmiştir diye tahmin ediyorum ve bu tahminime göre yazıyorum.
Öldü diye hakkında iyi konuşacak olanlara,ağır roman hayranı olup hakkında iyi şeyler yazacak,yas tutacak olan kişilere ve Metin Kaçan'a ne gözle bakmalıyım,ne düşünmeliyim?

Bu gün bir Metin daha ölmüştü,acaba twitter,facebook kuşlarından kaçının haberi var bunu da eklemeden geçmeyeceğim.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.