Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.13, 07:47   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Genelkurmay'dan Balyoz Açıklaması

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa AKTEN Mesajı göster
Sadece Genel Kurmay açıklaması yetmiyor tüm bilirkişi olanların raporları kaale alınmıyor dolasıyla ihsası rey dediğimiz olay zaten davaların görülmeye başladığı günlerde ortaya çıkmıştı.

Mahkeme diyorki, siz ne derseniz deyin ne söylerseniz söyleyin beni inandıramazsınız. Hangi belgeyi getirirseniz getirin beni inandıramazsınız. Ben kararımı benden istendiği şekilde verdim. TSK'yı yargıladım ve Ordunun pasifize edilmesi için bana düşen görevi yerine getirdim diyor.
Zaten gerisi normal bir hal olarak gösterilmek istenirsede, tarihte bunun izlerini görmüs ve yasamis olan Halkiz.

Osmanli Imparatorlugunda 1496 senesinden sonra baslayan degisiklerde, Osmanli Yönetimi Halkina Düsman kesilmis, O seneleri Kanina giren Ispanyadan Ülkesine getirilen Zionistler, Firevun zamaninda oldugu gibi Hükümdarlarinin kölesi olarak görünüp, Hükümdarligi isole etmeye basarmislardi.

Osmanli Imparatorlugunun sonlarina karsin tablo, zaten bunlari gösteriyordur.

Makamlara, Yünan ve Zionist yandasli vatandaslar, Polis teskilati ve Ispiyonculuk icinde kullanilan Ermeni soydaslari.

Bu böylelikle Tehlikeli bir onay oldugu icin, Icinde olan Türk milleti susuturulmasi lazimdi.

Onun icin Türk soydaslari, atanmis olsalarda, bunlar alinmamis ve böylelikle Osmanli Imparatorluga son hamlelerini vurmuslardi.

Osmanli Imparatorlugunun sonunda, bunlar Imparatorlugu paylasmaya baslasalarda, Türk Halki birlik beraberliginin cabalarinla Kurtulus savasini baslatmislardi.

Simdi tam tarihi yeniden anlatmak istemiyorum, okumak isteyenler zamanini ayirip okusunlar.

Simdiki zamanimizdada zaten aynisi oluyor, Noktalar belirlenip, isgal edildikten sonra, Istedikleri sekilde hareket edebileceklerini planlayip, Essas dinlerini ve yüzlerini belli ettiriyorlar.

Burada Salafistlerin ve SAUdilerin su Adi Kur´anida, bunlarin planinin icinde oldugunu tahmin ediyorum.

Son olaylarda zaten bu ilerlemeyi bütün büyüklügünle gösteriyor.

Dinle oyunlarini bitirdikten sonra, tarihe dayanik, oyunlarini oynamaya kalkiyorlar.

Böylelikle Milletin duygularinla oynayip tozu kaldirmis oluyorlar.

Bütün bu oyun, sadece bir düsünce tarafindan gelebilecek ve gerceklestirilibecegi belli, sartlari Tevratta okuyabilirsiniz.

Su yukarda isaretledigim kisima dayanip, artik her Noktada vardiliklarini sürdürüle bilen bu Zionist düsüncesi, kendisinden cok emin oldugunun kanisinda.

Sadece bir seyi unutuyorlar, Osmanli Imparatorlugunda, okumak ve yazmak her kese acik degildi, halbuki simdilik, okuma ve yazma orani cok ilerlemis, bunlarin isi biraz daha zorlanmis olabilecegini hesaba katmadilar.

Bir hükümdarligi yukarda tutabilmek icin, bilgi taoplamak lazim.

Bilgi toplamaya calisirken 2003´te yaptiklari hatada, "Hacker" Telavive kadar takip edilmis olsada, sahisin tespit edilip, cezalandirilamadi.

Halbuki simdilik Ankaraya kadar bile girmis oldugunu görebiliyoruz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti