Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.01.13, 18:20   #39
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Serbest Kıyafete Toplumun Bakışı - Durun Artık

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Oyy hiç gülesim yoktu... Doğru ya, çocuklar her daim okul kıyafeti ile dolaşıyor, hatta yatağa bile bu giysilerle giriyor..

Şimdiye kadar olan tüm insanlar anormal idi, bundan sonra normalleşecekler yani..

Komik..
Kastettiğim şey okulda giyilecek kıyafetler şunlardır dedikten sonra hadi salı günü serbestsiniz denilmesi çocuğun algısını bozmuştur.Zaten olay özel bir okulda gerçeklemiş,devlet okulunda değil.
Uzman değilim ama bir psikoloğa anlatın olayı,benzer bir cevap verecektir.
Benim bu kendimden eminliğim nereden geliyor merak ediyorsanız,psikoloji bilimine özel bir ilgim var,yıllardır dışarıdan da olsa merakımı gidermek için ufak çaplı araştırmalara giriştim.Tabiki yine de uzmanlar daha iyi bilirler.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.