Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.01.13, 17:24   #3
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kahverengi Gözlüler Güven Veriyor

Bu esnaya göre ben istisna oluyorum o zaman(evet gözlerim kahve)... ama dışarıdan bakanlar üzerinde bir güvensizlik ortamı verdiğim kesin..(banka ve hastanelere girdiğimde güvenliğin dikilmesi gibi,polislerin gece iki-üç saatlerinde gördükleri anda kimlik sorması vs vs)

Tipiniz soğuksa dış görünüşünüz bir soyguncuya yada katile benziyorsa gözlerden anlaşılamaz bu durum... anlaşılamaz.. bu araştırmayı kınım kınım kınıyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.