Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.01.13, 23:19   #9
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: 52.000 TL Maaş Alan Sümeyye Erdoğan Kim? | Yorgo Angelopoulos

Akepenin ne olduğu zaten belli.. Ne yapsalar - ne kaldı ki yapmadıkları, hayaldi gerçek oldu iktidarlarında- şaşırtmazlar artık beni.. El feneri kullanmadıkları herkes tarafından malum..

Ama beni asıl şaşırtan içimizden, bizden biri dediğimiz-dediklerimiz.. Halil Ergün gibi.... “Hükümet özgür tiyatroya destek veriyor” diyen Şahan Gökbakar gibi.. Sinan Çetin gibi.. Ben de AK Parti'ye oy vermiş de olabilirim. Kime ne? diyen Tamer Karadağlı gibi.. yıllarca ailesinin ve kendisinin CHP'ye oy verdiğini, Başbakan Erdoğan'ın parti kurmasıyla siyasi tercihinin değiştiğini söyleyen Cengiz Kurtoğlu gibi.. Tamam, hadi bunlara da fazla şaşırmadığımızı kabul edelim... çıkar hesapları falandı filandı... Ya bu ??

Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.