Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.01.13, 01:10   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 52.000 TL Maaş Alan Sümeyye Erdoğan Kim? | Yorgo Angelopoulos

Babadan Ogula/Kizina gecen ünvan Sultanatlarda normal degilmi?.

Daha ne istiyorsunuz!.

Hakkinla calisip, Puan kirip, Okumus olan Genclerimiz, Türkiyede Cöpcü olarak bile zor is buluyorlar.

Hadi tamam, Tireni simdilik kacirmissiniz, ama bu kendi icinize cekilipte, istedigi gibi hareket etmelerine ne müsade veriyorsunuz?.

Yayilin, etrafi bilgilendirin, secimlerde, Trakyada oldugu gibi afislerle, Milleti uyarin.
Demokrasi sartlari altinda Bu ITLERI sandelyesinden secimlerde indirin.

Bir yerden, benim yaptigimi begenmiyorsunuz, O belirli sayfalardan alintilari men ediyorsunuz.

Halbuki 500 Karakter bile olsa, O sayfalarda görüslerimi yeniden yazabiliyorum.

Hürriyette, Milliyette, yazdiklarim AKP yandasli basin kontrolünden bile gecemiyor.

Birkac sefer denemis, yorum yaptigim sayfalari daima favori bölümlerine cekmisligim var, eger Millet aydinlatilmazsa, belirli sayfalara yazilar yazilmazsa, nasil haberleri olacak.

Sadece bir Misal olarak, su Atamizin yeni acilan videolarina bir okuyucu bir yazi yazmisti.

Maalesef onun yazisini müsadesiz alamam, kendi yazimi suraya ekleyeyim dedim:
Alıntı:
cetin - Meraka merak daha
Kusura bakma bayburtlu, sorunun anlamini simdilik anliyamadim.Yoksa Nenenin Ingilizlerle, Yünanlarla, Italyanlarla veya Zionistlerle dans edemediginemi yaniyorsun.Cevabini verebilirsen, daha fazlada sorum varda, simdilik sadece bunun Cevabini alayim dedim. Yoksa Atatürk sevgisini böyle cevirebileceginimi zannettin.Cihan savaslari belki cok gecti, Bari su Balkan savaslarina bakta, Serefin ne oldugunu gör.Belkide sorunun nedenini bile buraya aciklayamazsin. Yeniden Merakla bekliyom
Yazimda belirttigim gibi halen bekliyorum, bu yazi halen orada duruyor.

Iste ben buna bilgilendirme derim, yazilar/yorumlar oralarda yazildigi müddetce, fikir tartismasina yol acar, insan kendi kendine sormasini saglar.

Insanlar zaten bir ekmek parasina muhtac birakilmis, kis Kömürüne muhtac birakilmis, Bunlar secimlerde üc avuc kömür yüzünden oylarini sattiklarina bile candan kizamiyorum.

Bunlarin kurdugu sisteme kiziyorum.

Dogruyu bilipte komsusunu aydinlatmayanlara, destek olmayanlara kiziyorum.

Hadi diyelim onlar cahil ve bunlara muhtac, aydin komsusu nerede?.

Direk sayfalarina yazabilecek nitelikte insanlar nerede?.

Birlik beraberlik, bazende onlara dogru gitmekle baslar!.

Bunlarin nasil, hareket ettiklerini, birkac sefer yazmaya calistim, evlerine gidip, Üc satir amin deyip, yalanlarini satiyorlardi.

Birkac sefer bu cahillerin nasil torpide edildigini gördükten sonra bunlari daha iyi anlamaya basladim, Konusma tarzimi bile bunlara karsi degistirmeye basladim.

Burada ögrendigim, Düzelttigim Türkceyle daha etkin bir haldede cevap verebiliyorum.

Bilinclerinin sorgulamak gerektigini gösterebiliyorum!.

Birazcikta gercekleri görmek lazim, Tamam biz biziz!, ama onlarda evlerinde ziyaret edilip, yanlis yollara sürükleniyor.

Iste burada bunlarin kapisini calip, konusmak lazim bu AHMAKLARA, gercekleri yayabilmek lazim!.

Anca O zaman birdahaki secimlerde, bunlar dogru yolda secimlerini yapabilirler!.

Ayni zamanda simdiki durumuda analize etmek lazim, iscinin haklarini, kazancini kaldirmak, Vatanin cikarlarini düsünmek lazim.

Eger tek tarafli olan kazanc, bir yöne akarsa, Millet hep O akan tarafa bakar, bu akarin altindanda Vatan satilip gider, cogu Türk mali satildigi gibi!.

Bende sanirsam en azindan Üc sefer bunlari okumam lazim, acaba yanlis bir hece kullandimmi diye.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.