Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.01.13, 15:40   #14
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Makas-ı Şerif’i gördünüz mü?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
Bahsettiğiniz konular şunlar sanırım :

AKP Trabzon/Of ilçesi Belediye Başkanı : Erdoğan için şükür namazı kılalım (bkz)

AKP Bursa Milletvekili : Erdoğan'a dokunmak ibadettir(bkz)

Akp Manisa Milletvekili : Erdoğan için 30 gün kefalet orucu tutalım (bkz)

Birazda bürokratlar dışındakilerden örnekleyelim:

Sinan Çetin : ''Açılımı başlattığı için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı kahraman olarak görüyorum. ''

Şahin Özer (müzik şirketi sahibi) : “Ben Tayyipçiyim”, “Tayyip Bey şuradan atla desin, atlarım”

Ethem Sancak (Medya ve ecza deposu patronu) : "İdolüm Tayyip Erdoğan, ona sevdalıyım"

Cihan Kamer (Kuyumcu) : “Benim siyasi bir kimliğim yok. Ben asıl Tayyip Erdoğancıyım. Tayyip Erdoğan, Komünist Parti’den aday olsa, oyumu yine ona veririm. Benim için önemli olan Tayyip Erdoğan’dır”

Son 4 örnek için bkz

Kadir Çöpdemir (Oyuncu) : Tayyip Erdoğan'a : ''Allah sizi başımızdan eksik etmesin'' (bkz)

Aklıma şimdilik gelenler bunlar.
14.01.2013 - AKP Ağrı Milletvekili Fatma Salman kendisini iki dönem milletvekili yapan Erdoğan için canını vermeye hazır olduğunu söyledi. bkz