Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.01.13, 02:38   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131194
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Herkese selamlar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gargoulle Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar.

Nick'im dışında eğer ismim ile hitap etmek isterseniz adım, Arif. 83 doğumluyum ve Ortaköy /İstanbul 'da yaşıyorum. Kısaca ben;

-Koyu bir GS taraftarı
-İyi bir müzik dinleyicisi
-İlerleyen yaşına göre oldukça iyi bir oyuncu... (Browser üzeri RTS'ler favorim travian vs)

Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Sevgiler, saygılar.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Hoşgeldin Arif..

Bir zamanlar Need For Speed diye bir otomobil yarışı oyunu vardı, Türkiye'yi bırakın da Dünyada beni yenecek rakip çıkacağını sanmıyorum..
Himm simdi tam cikartamiycam , 82, 83, 84 Senelerindemi diye.

Bu oyun güdümü coktan topraga verdigim icin, O zamanin Kamel Troph Championunla karsilasmadigin belli.

Haa bu arada Hosgeldin Arif, belki su Isminide degistirsen, fena olmaz diye düsünüyorum.

Gargoulle, tam iyi bir secim olabilecegini düsünmüyorum.

Tabiki secim yeniden sizin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.