Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 13:50   #6
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu

Sevgili AFiLi, yazımın başlığı Mehmet Ali Birand. Yazdığım yer serbest kürsü,benim düşüncelerim. Tv de haberler de söyledi, kulağıma çalındı.. Kendisini hiç sevmediğim için ve daha önce de ''yaşıyorken'' (adama hala ölü muammelesi yapıyorum töbe töbe) burada onun hakkında yazı yazmıştım.. E öldükten sonra niye yazmayım ki?? Keysi nin kast ettiği gibi, değil burada ki yazı..Birilerinin onu sevmesi, onun; iyi, örnek bir insan olduğunu göstermez.. Yani ben şahsen Trt yi, nezdinde Devletimizi dolandırmış bir insanı neden seveyim ki?? hani bizim örflerimiz geleneklerimiz vardı eskiden... Üçkağıtçılar, dolandırıcılar örnek olmazdı topluma, zaten toplum dışlardı bu tipleri.. Değişen ne oldu şimdi?

Çanakkale Türküsünü bilir herkes- ölmeden mezara koydular beni, gençliğim eyvahh.. Ya ben bu zât'a ölmeden mezara koydular lafını bile çok görüyorum ama .. Neyse.. Yine ve yeniden neysee!! Bu zât hakkında neler düşündüğümü yazsam, forum da vatan haini bile ilan edilebilirim gibi bi hisse kapıldım şimdi .. Biri yazsa acaba neden severler bu zât'ı ?? Doğru ve dürüst habercilik!! yaptığı için mi? Yoksa yalaka olmadığı!! için mi? Galatasaraylı olduğu için mi? Her dönemin adamı olduğu için mi?

Gülüyorum, Allah rahmet eylesin diyen insanlar var.. Biliyorum iyi niyetten bu insancıl dilekler.. Ama bilinmeli, Müslüman biri öldüğünde Allah rahmet eylesin, gayrimüslim öldüğünde, toprağı bol olsun denir (di) .. Eskiden böyle geleneklerimiz vardı... Her şey bir birine karıştı artık.. İyi-kötü, güzel-çirkin, dost-düşman.... gibi...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LiMoN Mesajı göster
Beyin ölümü gerçekleşti yazmışlar .. Ölü mü ölmedi mi yazık adam
Saygıdeğer Limon; Sizin ve sizin gibi daha pek çok insanın, ne güzel sıcacık insancıl duyguları(nız) var.. Art niyetsiz tertemiz.. Masum.... Keşke hayatta hep sizler gibi sevgi dolu, sıcak, güzel, masum insanlar olsa...

Keşke ben de sizler gibi olabilsem.. Oysa ben açtıkça kucağımı onlara bir zamanlar, burada ki kürtler Yunan tohumu dediler.. Milli Gençlik vakfında eğitim alan arkadaş, kardeş zannettiklerimiz ''kanımıza'' sövdüler.. Bizler sizler gibi şanslı olamadık, hep mücadele ettik.. hadep konvoylarını dağıttık şehrimizde barındırmadık.. Gün geldi kürt inşaatçılara iş verdik, ırkçılık yapmadık.. Taş atana yeri geldi ekmek attık, anlayacağınız....

Olmadı, sabrım tükendi benim..Şimdi nerede bir ''hain'' görsem dayanamıyorum.. Bu hain yaftasını da, kendim yapıştırmıyorum, yargısız değil infazım..Devlet yargılamış, dolandırıcı demiş...Beni dolandırmamış, Türk milletinden alınan vergileri, (trt katkı payları olarak) indirmiş, Milleti dolandırmış bu zât... Ondandır bu hissiyatım..

Bağışlayınız, hayat bana adil davranmadı, sizler gibi olamıyorum..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.