Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 15:00   #10
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18753
Aldığı Teşekkür: 20030
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Mehmet Ali Birand

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LiMoN Mesajı göster
Günah tabi bu bilgisizlikse evet bilgisizim o zaman.. Sizin yaptığınız nedir adam öldü arkasından konuşmak .. Herkesin yaptığı bu zaten ölene kadar bişey denmez ölünce ya pohpohlanır yada aşağılanır insan.. Neyse uzatmıyorum iyi günler size ..
Haksız vuruyorsunuz bana.. Keysi de aynı şeyi yaptı. Bakınız yazdım en başta ve sonra yine yazdım. Okuyorsunuz ama atlıyorsunuz.. Şöyle ki, bir çok kişi gibi sadece bu zât öldükten sonra yazmıyorum, en başta ki yazı da link verdim, bu zât hakkında konu açtım, o yaşıyordu o zaman.. Dolayısı ile hem Keysi (ortalık çakallarla dolar ifadesi) hem siz beni, şahıs öldükten sonra yazmakla itham ediyorsunuz.. Neden?? Daha önce o yaşıyor iken de yazdım, bu neden görülmez? hayret ederim..

Bakınız empati yaptım, size bazı noktalarda hak verdim, sizin gibi olamıyorum dedim belki etik değil dedim.. Lütfen aynı anlayışı artık sizden bekliyorum, sizin dediğiniz gibi, ''ölene kadar bişey denmez'' olayı değil , nasıl bir suçlamadır bu ? Ben o zât ölmeden önce de onun hakkında yazdım, bir şey dedim yani.. Ortada iki kişinin beni suçlaması var ama öyle olmadığına dair kanıt yukarda ki linkte.. HAYRETLER İÇERİSİNDEYİM

(Gece çalışıyorum, yorgunum uykusuzum, gidiyorum cevap hakkım olursa akşam işe gidene kadar yazmaya çalışacağım )..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.