Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 17:24   #5
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Fecabookta 20 Dolara sahte Kız Arkadaş Profili!

İşte 'tersine' evrim sürecinin kanıtlarından biri. İyiden iyiye maymun olduk çıktık. Ednın hoca bunu bi' açıklayıver sana zahmet. Ednın hoca? A uyumuuuş. E o vakit kalk yerine yat canım.

Bendeniz, "kim ya o habire durum ve fotoğraflarını beğenen hercai kız?" tarzı trip atmayan sevgiliye aşina değilim. Heyecandan saçma bir hareket filan yaparım. Almayayım. Ne var ki "sahte kız profili açıp hatun kaldırma" gibi fantastik atraksiyonlara gark olmuş geniş bir güruhun olduğu bir ortamda tutabilir (O da ne saçma şeyse... Bir tane de başarılı olanına rastlamadım). Kendilerine yalan hayatlarında başarılar diliyorum. Ancak gelirler de, "abi dışardan çok mutlu görüküyorum da, içim kan ağlıyo esasında. Palyaçoyum ben ya, palyanço!" gibi iddialarda bulunurlarsa, kendileri için mühendislerime özenle tasarlattığım katlamalı kılıncımla (cebe konabiliyor) Allah yarattı demeyip yüze göze tehlikeli el şakaları yapacağımı da açıkça ifade etmek isterim. Benden uzak, Allah'a yakın... Haydi bakalım.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.