Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 22:08   #18
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Mehmet Ali Birand Vefat Etti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Evrim Mesajı göster
İnsanları, görüşleri, düşündükleri, talep ettikleri, idealleri, iyiliği veya kötülüğü ile sınamaksızın ölüme üzülmeyi öğrenmeliyiz sanırım.. Tabiat dışında olan her doğru kişinin beşerisine göre değişir ve kişi doğrusu oluşur.. O da birilerinin eşi,babası,abisi,dedesi,arkadaşı, canı, kanı, düşündüğü aynı zamandada öfkelendiği, kızdığı, bağırdığı..
Kişileri suçlamak kolaydır ancak birde şöyle bakılmalıdır ki "kişi kendinden bilir işi". Sıfatından önce insan olarak düşünülmeli..
Ben çok üzüldüm, haberlerini izlemektende, mimiklerindende olağanüstü keyif aldığım kişilerdendir..
Bu durumda dağdaki pkk leşlerinde yasını tutmalıyız demekki!!!

M.Ali Birand efendinin ölüm haberine sevindim.Çünkü ekranların en çok seyredilen haber kanalında pkk ve öcalının propagandasını çekinmeden yapan bir hain aramızdan ayrıldı.
Yazık ki bebek katili öcalanın serbest kalıp meclise giremesine göremeden gitti ya birtek ona üzülüyorum!!