Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 22:37   #8
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Kadın, Ahlaksızlık ve Suudi Arabistan

Dünya üzerinde yaklaşık 1.5 milyar nufusla Müslüman olduğunu iddia eden ama bir çokları gerçek Müslümanlığı bilmedikleri için, kadınları başta olmak üzere tüm insanlar çile ve ızdırap çekmektedirler. Bir defa medeni olmak medeni ölçüler içinde yaşamak algısından uzak, çoğu otoriter, totaliter ve feodal anlayışın en sapkını olan idareler altındadırlar.

Müslüman olduğunu iddia edip KUR'AN Müslümanlığından bi haber olanlar, KUR'AN tefrikalara ayrılmayın dediği halde kendi içlerinde tarikat ve cemaatlere ayrılanlar, İslam dininde AZİZLİK olmamasına rağmen şeyhlerini Aziz mertebesine çıkararak, İslam öğretilerinin önüne şeyhleri cemaat liderlerini koyanlar hem KUR'AN'a hem Allah'a şirk koşmakta bunun için kefere dedikleri Hırıstiyan aleminden, Yahudi dedikleri iflah olmaz millet saydıkları insanlardan idari, mali, sınayi, sosyal açıdan hep geride kalmışlar bu minval devam ettikleri sürecede kalmaya devam edeceklerdir.

Türkiye'ye bakınız! Bir Atatürk bir daha gelirmi? Kazandırdıklarına ve Cumhuriyet kazanımlarına bakınız! Bunlar hangi devlet adamı tarafından halkına kazandırılmış değerlerdir. Ortadoğuda yaşayan ve Müslümanız diyen gürühtan biraz daha farklı olmamıza rağmen Türkiye bu gün İRTİCA dediğimiz gericiliğe doğru adım adım gıdım gıdım dönüştürlmekte, ülke devlet ve millet olarak dincilik ile tescilli AKP'lileştirilmektedir.

İslam medeniyet önünde engel değildir. Engel olan İRTİCA dır.