Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.01.13, 23:30   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131066
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kadın, Ahlaksızlık ve Suudi Arabistan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa AKTEN Mesajı göster
.

Türkiye'ye bakınız! Bir Atatürk bir daha gelirmi? Kazandırdıklarına ve Cumhuriyet kazanımlarına bakınız! Bunlar hangi devlet adamı tarafından halkına kazandırılmış değerlerdir. Ortadoğuda yaşayan ve Müslümanız diyen gürühtan biraz daha farklı olmamıza rağmen Türkiye bu gün İRTİCA dediğimiz gericiliğe doğru adım adım gıdım gıdım dönüştürlmekte, ülke devlet ve millet olarak dincilik ile tescilli AKP'lileştirilmektedir.

İslam medeniyet önünde engel değildir. Engel olan İRTİCA dır.

Iste essas problemde buradan geliyorya, Dinimizi anlamak eziyet cekipte kavramak bile istemeyip, O kadar yücellestiriyoruzki kendimiz bile bu arada Müslümanligin sartlarini kavrayamayacak duruma geliyoruz.

Bunu Arap ülkelerinde devamli görüyoruz.

Bu Dinimiz Dinlikten cikip, sadece otoritelerin kuvvetini ayakta tutabilmek icin degistiriliyor, böylecene Hz. Muhammedin göstermek istedigi yoldan uzaklastiriliyoruz.

Bu perde altinda, Otoritelerini tutabilmeleri icin, bunlar kendilerine kur´ani degistirme hakkini bile tanimislar.

Ispati isteyen, su Salafist ve SAUdi Kur´anini, simdilik bunlar adeta Türkiyeyi sel almis, bir zamanlar Türkceye cevrilmis olaninla karsilastirip, satir satir okusunlar.

Bir zamanlar mesela, Coklu evlilik kabül görülmüs olsada, bu O tarihte olan genelgeden dogma, Fuhuslugu önlemek icin tatbike gecmis durumdaydi.

Sartlarida belliydi!.

Maalesef simdiki zamanimizda bu sapiklara bunlarda yetmemis, Cocuk zihniyetine göz dikmis Itler, kendi zevklerini giderebilmeleri icin, Kur´andan bile sakinmayip, bunu kendi cikarlari icin degistirmis durumda.

Burada kendi görüsüm: Dinine Düskünmüsün?, Peki neden Ögrenmiyorsun sunu!.

Allahindanmi Korkuyorsun?, Eger dogru yolda olsaydin, buna hic gerek yoktu, cünkü insanin sevdigi birseyden korkmasi mümkün degil!.

Sevgi saygidan dogup, zaten bunu tabi olarak yasayan, böyle bir duruma düsmez, düsemez!.

Bunlarin alt tabakasi Din degil, korkuyla yönetimini sürdürebilmek!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.