Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.01.13, 16:09   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Arınç'tan Teşekkür !!!

Arınç “Büyük bir olgunlukla cenazelere sahip çıktılar. Mevcut sürece olumsuz bir etki olmadı. Diyarbakır halkına teşekkür ederim” demiş. (Gazetelerden)

Olgunlukla sahip çıkılan cenazeler üstteki fotoğrafta gözüküyor. üzerlerinde PKK bayrakları ve kürsüden atıp-tutan konuşmacılar.

Bu hükümet ve buna destek veren herkes artık bu bölücülerden farklı değil benim gözümde. Hepsi kolkola vermiş ve bu ülkenin birliğini, bütünlüğünü dinamitlemekte...

Hainlere çanak tutan ve onlara bu zemini hazırlayan hükümetin başındakinden, bunlara destek vererek hala o parti bayrağı altında toplanan herkes bunun vebalini taşıyor...

Faturasının önüne konulacağı zaman yakındır umarım bu hainliklerinizin...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.