Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.13, 04:43   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Akepe başbakanının ş.urfa konuşma başlıkları

AKEPE BAŞBAKANININ Ş.URFA KONUŞMA BAŞLIKLARI:

Aralık 2012 de AKP nin başbakanı Güneydoğu illerini ziyaret etmiş, Ş.Urfa ilindede konuşmalar yaparak kara inciler dizmişti. Denilirki "HAFIZAY-I BEŞER NİSYAN İLE MALULDUR" ne kadar doğru. Hele yalan söylemeyi adet ve itikat haline getirdiklerinde geriye dönüp hangisi doğru idi diye kendileride şaşarlar. İmam Recep Tayyip böyle birisi olduğu için ve maalesef şu anda başbakanlık koltuğunda oturduğu için ne menem bir kişi olduğunu biz bıkmadan usanmadan bazılarını tekrar etsek bile anlatmaya devam edeceğiz.
"Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Bizim yaptığımız çok şey var ama onların yaptığı tek şey dedikodu ve hakaret. Ana muhalefet genel başkanının bir projesini duydunuz mu? Varsa yoksa başbakana hakaret, ben de ondan bol bol para kazanıyorum" dedi.
Hazret demogoji yapıyor... Ana muhalefetin icra makamında olmadığını unutuyor, para kazandığından dem vuruyor doğrular ve eleştiri hakaret sayılırsa, yandaş mahkemeler de aleyh de karar vermeye devam ederse para kazanmaya devam edersin. Sadece Kılıçtaroğlu'dan herkesten kazanırsın.
 
"ESED SCUD FÜZELER
İNİ KULLANMAYA BAŞLADI"

Suriye’de yaşanan olaylara değinen Erdoğan, “Oradaki olayları vicdanımız kan ağlayarak izledik." Diyor.. Başbakan hangi vicdandan bahsediyor. İnsanların katledilmesinden birinci dereceden sorumlu olan sensin. Katar ve Suudların da destekleri ve verdikleri paralar ile Müslümanlık adına kelle kesmeyi icraı sanat eyleyen, çeşitli isimler ile anılan ve asla Müslüman olmayan insanların eline silahı verip sınırdan salan kendisi değilmiş gibi ahkam kesiyor.


Zalimlerle asla yürümeyeceklerini de ifade eden Başbakan Erdoğan, “Biz gayet iyiydik, ailece de görüşüyorduk ama babamız da olsa eğer zalimse, biz o babayla yol yürümeyiz. Çünkü zulme rıza, zulümdür. Diyor. Hazret başbakan, BOP eşbaşkanı emperyalist işbirlikçisi olduğunu unutmuş, Irak'ta zülme rıza gösterdiğini unutmuş, zülüm ile 1 milyon Irak'lının öldürülmesine rıza gösterdiğini unutmuş, binlerce Irak'lı kadın ve kıza tecavüz edildiğini unutmuş, bunların yapılmasına rıza gösterdiğini unutmuş, ABD askerleri için salimen yurtlarına dönmesi için dua ettiğini unutmuş, bunlar zülüm değilmidir? Zülme rıza göstermek değilmidir? Hafızay-ı beşer Nisyan ile malulmuş.
"CHP’nin Beşşar Esed'in yanında yer aldığını savunan Başbakan Erdoğan;" Biz haklının yanında olacağız. Suriye’de yaptığımız da budur. Yaklaşık 500 trilyon, milli bütçemizden Suriyelilere katkı verdik. Bu gıda, ilaç gibi bütün kamplardaki harcamalardır. Dışarıdan şuanda gelen rakamlarda 30 milyon dolar gibi bir rakamdır. Diyor: Kimin parasını kime ne hakla veriyorsun? Verdim dediklerinin dışında örtülü ödenekten Suriye içlerine saldığın silahlı teröristlere ne kadar verdiğini de açıklaman gerekmezmi?Haklı olan Beşar Esat, haksız ve emperyalistlerle işbirliği içinde olan sensin. Beşar Esat rejimini bırakta Süriye halkı tartışsın. Sen kendi içinde terörle nasıl mücadele etmeye çalışıyorsan Esat'da aynı şekilde topraklarına sızmaya çalışan teröristler ile mücadele ediyor. Esat'a zalim diktatör diyen zat dönüpde kendi ülkesinde uyguladığı kindarca anlayışla yaptığı diktatörlüğe bakması gerekmezmi?


"BEN BU ÜLKEN
İN BAŞBAKANI OLARAK KIZLARIMI BU ÜLKEDE OKUTAMADIM"
Diyor..
Müslüman olduğunu söylüyor ama türban denilen siyasi ve dini simgenin İslam'da yeri olmadığını, ya biliyor bilmezden geliyor, ya da her zamanki her konuda cehaleti devam ediyor. İslam'da saçı sakalı kutsama, urbayı kıyafeti kutsama yoktur. Şekilcilik yoktur, Azizlik yoktur, Şeyh yoktur, tarikat ve cemaat lideri yoktur. Sadece tevhit ve takva vardır.

Cumhuriyet kanunları, mahkemeler AİHM türbanı dini ritüeller içinde saymış, Ünüversiteler de ve kamuda çalışanların bunu kullanamayacağını hükme bağlamıştır.
Türban ve çarşaf insan hak ve hürriyetleri içinde telakki edilemez, bu ritüeller laik Cumhuriyet rejimlerinde idareyi belirleyici unsur olarak dayatılamaz ve kullanılamaz. Mahkeme kararları ortada olmasına rağmen mahkeme kararlarına uymayanlar sizlersiniz.

Ba
şbakan Erdoğan, “Biz etnik milliyetçiliğe" de karşıyız." Biz herkese eşit mesafedeyiz. Diyor: (Atatürk milliyetçiliği etnik milliyetçilik değildir. Atatürk milliyetçileri (Ne Mutlu Türküm) diyen herkesi kuçaklar. Herkese eşit mesafadeyiz diyen başbakan aksine herkes dediklerini bölmüş, sosyal yaşamın her katresinde bölmüş ve hatta taraf olmayanlar bertaraf olur diyerek kurumları idarecilerini ve Türk milletini tehdit etmiştir. Son cümle; kısa günde kırk yalanı bir arada söyleyen bilimden ilimden, müslümanlıktan nasibini almamış, kindarlık ve öç alma duyguları ile Türk milletine zarar vermeye devam eden Recep Tayyip'in artık kendi ipini kendisinin çekme zamanı gelmiştir. Vatandaşa düşen ise, Atatürk'de birleşmek, ilk genel ve yerel seçimlere kadar bir çatı altında örgütlenmek, Cumhuriyet çocuklarından oluşacak milli ve ulusalcı bir hükümeti tesis etmektir. Yurt sathında uyandırma merkezleri kurmak uyanık olanların buralarda aktivist olarak çalışması ile AKP ve zihniyetinden kurtulabiliriz.

19.01.2013
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.