Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.13, 23:02   #30
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Üye Rütbeleri ve Mesaj Göstergeleri Yeniden Düzenlenmiştir.

Benim yeni üye olduğum takip edenler tarafından biliniyor. Site'yi kullanma açısından kavramaya çalışıyorum, ancak, Yeni Üye, Uzman Üye, gibi üyelikler ile karşılaşmaktayım. Bunlar ne anlama gelmektedir? Uzman olanların uzmanlık alanları varmıdır? Var ise diğer üyeler bu uzmanlıklardan yararlanabiliyorlarmı? Yeni üye, eskiüyelerin farklı kullanım alanları veya sınırlandırılmış fonksiyon alanlarımı var? Doğrusu bunları bilmek isterdim.

Ben su katılmamış ve yaşı yetmiş olan bir vatandaşım. Forum Gerçek dışında üyeliklerim ve yazdıklarım yorumladıklarım vardır. Temelde su katılmamış saf bir Atatürkçüyüm. Atatürkçülüğü, paraya, mala, şana şöhrete irca etmiş Atatürkçülerden değilim. Okuyanlara saygılarımı sunarım.