Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.01.13, 23:17   #154
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Kullanıcı Adı Değişimleri

Acizane bendeniz "nick" kullanımından yana değilim. Tüm üye olanların gerçek isim ve yeteri kadar bilgileri ile tanınmasından ve bilinmesinden yanayım. Bu şekildeki davranışların site üyesi arkadaşlara daha çok saygınlık kazandıracağı düşüncesindeyim.

Günümüzde bir yığın farklı amaçlara hizmet eden siteler var. Ve fakat bunların çoğu bizim ilgi alanımız dışında olduğu için üyeliklerimiz söz konusu olamaz. Gerçek forum'u düşünce kuruluşu gibi algıladım, bu kabil sitelerde görüş alış verişlerinin olacağı ve paylaşımlar yapılacağı tabidir. Bendeniz bu sebeple buradayım ve üye oldum.

Üyesi olduğum 2 site daha var bu sitelerde herkese açık kimliğim ile üyeyim ve yazılar yazmaktayım. Bir Haber sitesinde ise Abdulmelik Hankendi takma isimle yorumlar ve yazılar yazmaktayım. Uzattım galiba ezcümle; herkesin açık kimliği ile üyeliğinden yanayım saygılar sunarım.