Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.13, 07:47   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Erdoğan'ın ak saray'ı heyula çıktı

ERDOĞAN’IN AK SARAYI HEYULA ÇIKTI

Erdoğan'ın sarayı heyula çıktı... Haberleri geliyor Ruhsatı usulsüz, ihalesi bitmiş gibi gözüken bu şekilde yapımı sürdürülmek istenen adı “AK SARAY” olacağı ifade edilen ve Ata’ya ihanet edercesine, sanki oturdukları ve kullandıkları Saray misali mekânların altından su çıkmışçasına Saray yaptırmaya kalkıyorlar. İstanbul’da ecdadım ecdadımız dedikleri Osmanlı hanedanlığından kalan Saray’ların belli bölümleri kendilerine dizayn edilerek hem çalışma ofisi gibi hemde ikametgâh gibi kullanılmak üzere tahsis edilmiş, Ankara’da yeni Başbakanlık idari binası zaten devreye girmiş bunlar yetmiyormu?

İşin aslı üzüm yemek değil bağcıyı dövmek Türk’e Ata olmuş Atatürk’e buuz etmek asıl neden. Bu kadar saltanat merakı nerden geliyor? Öykündükleri Suudi Krallığı Saray’larına özentiden mi? Başka öykündükleri ve imrendikleri faşist diktatörlerin Saray misali kullandıkları binalarmı?

TBMM si niçin vardır? Türk insanının yöneteni ve yönetileni arasındaki ilişkileri düzenleyecek, adına kanun denilen uyulması gereken formatları, çağın değişen durumlarına uygun olarak, ekonomik, sosyal, siyasal, idari, mali, askeri vd konularda düzenlemeler yapması için vardır. Oraya seçilen insanlar bunun için ayrıcalıklı, dokunulmaz, en iyi sosyal ve ekonomik şartlar ile yaşarlar. Seçen ise umut ile, toplanan vergilerin, Türk insanına adil ve eşit şekilde yol, su, elektrik, baraj, fabrika, hasta hane, tımarhane, eğitim, sağlık, savunma gelir dengesindeki adaletin sağlandığı sosyal yapının oluştuğu imkanlar olarak geri dönmesini beklerler.

Türk insanın seçtikleri yukarıda ifade ettiklerimizi yapmazlar, kendi yaptıkları kanunlara kendileri uymazlar hatta Anayasa bir defa delinse ne olur derler, yaptıkları kanunu uygulamakla görevli olan hâkimler yönetenler aleyhine karar verdiklerinde böyle kararmı olur der, hâkime en galiz küfürleri yaparlar, mümkün olsa o hâkimi fizan şehrine sürmeye kalkarlar.Şimdi AKP fikriyatı elinden gelse idareci sınıfa ayrı yol, ayrı hava alanı, ayrı sağlık merkezleri halkın giremeyeceği ayrı yaşam alanları yapmaya kalkıyor.

Bizim ülkemiz 11 yıldır kaos yaşıyor..Kanun adına kanunsuzluk, hukuk adına hukuksuzluk bir fiil bunları sağlamakla görevli olanlar tarafından yapılıyor.

Türk"e Atatürk olmuş Ata olmuş insana ve onun bırakıtlarına hangi çocuk hangi torun ihanet eder. Ancak soysuzlaşmış, milli ve manevi değerlerini yitirmiş, uhdesinde Türk ve Türk milleti şiarı kalmamış, kibir kuyusunda gezinen, kanun var ama ben uymam, hukuk var ama bana ve aile efradıma ve yandaşlarım yakınlarıma işlemez diyen AKP güruhu içinden çıkmış hükümet ve onun başbakanı gibi melun olanlar ihanet ederler.

AKP başbakanı Erdoğan Ata yadiğarı olan Orman çiftliği arazisi içine AK SARAY adı altında başkanlık Sarayı yaptırıyormuş. Şimdi Annemizi belleyen kadı, kimi kime şikâyet edeceğiz? Yurtseverler, milliyetperverler bu yapılanların çetelesini tutsunlar, Cumhuriyet çocuklarından oluşacak milli bir hükümetin kurulması ile birlikte Ak Saray adı altında yapılan Saray bozuntusunun temeline dinamit koysunlar aslına irca etsinler. Yapanlarıda tenasül uzuvlarından meydanlarda assınlar.

Şimdilik elimizden başka bir şey gelmiyor.

20.1.2013
Mustafa AKTEN


__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.