Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.13, 10:56   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Erdoğan'ın ak saray'ı heyula çıktı

Bilgilendirmen icin Tesekkürler Mustafa AKTEN, sadece bir ricada bulunacagim.

Yazilarinizi hep zevkle takip ediyorum, maalesef Türkcemin kitliginla gelen zorluklarla biraz büyük harfle yazabilirmisiniz diye istekte bulunmak istiyorum.

Alıntı:
hatta Anayasa bir defa delinse ne olur derler,
Ne münasebet ilk önce kendilerinin bir kere delinmelerini isteselerdi, hemen gönüllü olarak kendimi bu göreve atanirdim.

Zaten bu Itler Cumhuriyetin temellerini teker teker kaldiriyorlar, Burada kendilerine ait bir bölüm istemelerinin nedeni, Arap Ülkelerinden her Davettiyeden aldiklari cevap yüzünden.

Her Arap dünyasindan Bu Itlerin gelmelerini istediklerinde cünkü, Ankaraya gelemiyceklerini, Burasi Mindar olarak gördüklerini Cünkü Burada Anit Kabirin bulundugu icin, tercih etmediklerini her zaman söylemislerdir.

Buna dayanarak Basimizdaki ITTE ziyani yok, Istanbula gelirsin diye tekliflerde bulundugu belli.

Atamizi sevmeyen Hangi ******de bulusmak isterse gitsin, Ülkemize gelmesin!.

Bunlari davet edenlerde pesinden Defolsunlar, Böyle ITLER bize lazim degil!.

Bu Cocuk serefine göz dikmis ITLERIDE devletimizin icinde istemiyoruz!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.