Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.01.13, 12:01   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2209
Mesajlar: 13,397
Ettiği Teşekkür: 85351
Aldığı Teşekkür: 82865
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Bir Polis Şehit Oldu Diyeler

Üç kadın… PKK’nın kara para aklayıcısı, uyuşturucu trafiğinin baş aktrisleri, Paris’teki Kürt Enformasyon Merkezi’nin görevlisi üç kadın, üç üst düzey görevli Sakine Cansız, Fidan Doğan ve Leyla Söylemez öldürüldü. Kimin tarafından? Henüz belli değil… Bu üç kadının öldürülmesi ile birlikte, Türkiye’de kıyametler kopmaya başlamış, en siyasetin zirvesinden tutun, Ana Muhalefet Partisi Genel Bşk.nına kadar aklınıza kim gelirse, son derece üzgün bir çehre ile tv ekranlarında boy göstererek bu “vahşi cinayet”i kınamışlar, robotlaştırılmış beyinlerinin tetiklediği ağızlarından dökülen sözcükler, elbette ki tarihe not düşürülmüştür.

“Bu cinayetler İmralı sürecini sekteye uğratmasın!”

Mehmetçiğin kanına batırılmış kalemlerle, bu süreci götürmeye niyetli olan zihniyet ve onların tüm kalemşörleri “ne pahasına olursa olsun, terör bitsin” düşüncesiyle İmralı’ya taviz vermeye devam etmişlerdir.
Habur, Oslo mutabakat ve müzakerelerinde ve sonrasında dikkati çeken tek şey PKK/BDP’ye verilen ödün veya ödüllerdir. Bölücülerin son istekleri de yerine getirilmiş Öcalan siyasi muhatap, çözümcü başı kabul edilerek “İmralı Görüşmeleri” başlatılmış, iktidarın emir ve talimatlarıyla Devlet’in memurları bu sürece dahil olmuşlardır.
Rezaletler perdesi bir biri ardına kalkmaya başlamış, gerçekler alaca karanlıkta tek, tek ortaya çıkmıştır.

***

“Bu bölge PKK’dan sorulur.” Osman Baydemir…
Neden Diyarbakır? Neden üç kadın teröristin cenazesi Diyarbakır’a getirilmiş ve adeta tören düzenlenmiştir?

* Cenazede polis yoktu..Polis olayı uzaktan ve havadan takip etmekle yetindi..

*Türk’ün kanına ekmek doğrayan bölücü örgüt PKK’nın üst düzey yöneticisi üç kadının cesedi kamuya ait Diyarbakır Büyükşehir, Ergani ve Nusaybin ilçe belediyelerine ait cenaze arabalarıyla taşındı.


*Cenazeler özellikle Diyarbakır’a getirilerek, üç PKK’lı için tören yapılmasına göz yumuldu.


*Binlerce kişi, bölücü örgüt lehine propaganda yaptı.


*Tören ve hatta Diyarbakır AKP il binasının güvenliği BDP’nin tayin ettiği kimdir, nedir bilinmez kişiler tarafından sağlanmıştır.

*Ve en önemlisi PKK’lıların cenazelerinin morguna konulduğu hasta hanenin bayrak direğine, ne idüğü belirsiz üç renkli bir bez çekilmiştir.

En ufak bir başkaldırıda kendi vatandaşına “biber gazı, tazyikli su, cop”u layık gören devlet adeta geri çekilmiş, sözde “barış çığlıkları” atan leş akbabalarının çığırtkanlıklarına sessiz kalmayı yeğlemiştir.
Diyarbakır bu zelil törenle bir kez daha CİA’nın çetecilerinin esiri olan işbirlikçilerin eliyle, “Büyük Kürdistan”ın başkentliğinin provasını yapmıştır.
Beyaz kaşkollü sahte barışçılar dillerine hakim olmamış, söylemleriyle gerçek niyetlerini de ifade etmiştir.

Yok etmek istediğiniz irade Paris’ten, buraya sel gibi aktı.” BDP EŞbaşkanı Demirtaş
Kürt halkı özgürlüğüne kavuşana kadar barış yürüyüşümüz devam edecektir.” Osman Baydemir
“Kandil bombalanıyor. Hem barıştan söz edeceksin, hem de Kürtlere bomba yağdıracaksın!…” Ahmet T…


Gördüğünüz gibi bu cenazeler bahane edilerek, doğrudan doğruya bölücülük propagandası yapılmıştır. Dr. Frankeştayn elinde bir divit ve bir kağıtla beklemektedir. Sanal olarak komaya sokulan Türkiye’nin ölüm raporunu, divitinin ucunu, hokkadaki Türk batırarak yazacaktır.
Ankara’daki gazilerin ” güvenlik” gerekçesiyle engelleyen iktidar, sağır sultanın bile duyduğu gerçeği görmezden gelmektedir. Kahramanmaraş, Tunceli ve Mersin’e gömülecek cesetlerin Diyarbakır’a getirilmesinin tek anlamı o kentin başkent ilan edilmesidir. Ve hatta bu üç PKK’lı kadının cesedinin Türk topraklarına getirilmesi “Habur Otobüsü” rezaletinden de ötedir.

Devlet, terör örgütü karşısında çaresizliğini mi ilan etmiştir? Veya CIA çetecilerinin THİNK/THANK kuruluşlarına iktidar uğruna verilen sözlerin diyetini ödeme zamanı mı gelmiştir? Diyet Türkiye midir?

” Bu halk, İmralı’da Öcalan’ın arkasındadır.”
“Yaşasın halkların kardeşliği!”

Adeta devlet desteği ile yapılan cenazede atılan sloganlar, amacın sadece bölücülük olduğunun aynaya yansıyan çıplak gerçeğidir.
Bu memlekete “OĞUL” verenler, şehit edilen askerini polisini, öğretmeni, molotof kokteyli ile yanarak can veren Serap’ı unuttunuz mu?

Askerinin, polisinin ardına düşmeyecek ve onları kimsesiz mi bırakacaksınız?


Mustafa Kemal’in Türk milleti ile birlikte kanla, irfanla ve devrimle kurduğu “KİMSESİZLERİN KİMSESİ” Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni böylesine yokluğa mı terk edeceksiniz?

Onlar “Diyarbakır’da hayatı durdurun” dediler ve Diyarbakır’da hayat durdu..

Cenazelerin Türkiye’ye getirildiği gün, PKK’nın şereften yoksun bölücüleri bir polisimizi şehit etmiştir. Hangi devlet görevlisi, PKK’lı kadınların ardından ifade ettiği derin üzüntüyü, yiğit polisimiz için de yinelemiştir?

“BİR POLİS ŞEHİT OLDU DİYELER..” Yeniçağ gazetesinin manşeti Türk polisine, şehit vatan evladına iktidarın gösterdiği değerin ifadesidir.

Türk milleti bu rezalete, oynanan bu oyuna rıza göstermek zorunda değildir. Yapılmak istenen “Büyük Fotoğraftaki Küçük Kareler”le Türk milletini sürece, kimliksizliğe ve vatanın bölünmesine alıştırmaktır. Yavaş, yavaş sindire, sindire…

Vatan toprağı çığlık atmakta ve bağrına sokulmuş pislikleri, çomakları fırlatıp atmak için sarsılmaktadır.
Ama birileri bu çığlığı duymamakta, alanlarda boy göstermek için bir başka milli bayramı beklemektedir.
Bu çığlığı duymak ve tüm Türkiye’de hayatı durdurun. Aksi takdirde Türkiye musalla taşına yatırılacaktır.

Figen Özen
İlk kurşunBasakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.