Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.13, 10:36   #2
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Tarihciliğe soyunan rte’nin halleri!.

Ben gurur duyuyorum sayın başbakanla. Dünya' nın hiç bir başbakanı onun kadar donanımlı değil. Engin tarih bilgisi var. Neyin sanat eseri olduğunu neyin ucube olduğunu biliyor, o bir sanat uzmanı. Çocuğumuz için hangi eğitim sistemin iyi olduğuna o karar veriyor, mükemmel bir eğitimci. Hangi bayramların önemli olduğuna, hangilerinin kutlanacağına o karar veriyor, Dünya' nın en iyi toplum bilimcisi. Televizyon kanallarının, gazetelerin en iyisini o biliyor, en iyi gözlemci. Dizilerdeki yanlışları ortaya çıkarıp, doğru yolu gösteriyor,sopa uzatıyor ama olsun, o en iyi sanat eleştirmeni. Kaç çocuk yapacağımıza karar veriyor, artık yatak odalarımızda ne yapacağımızı öğreten bir başkanımız var.

O kadar iyi ki; dün iş isteyip, istediği yanıtı almayan öğretmen, "sana oy yok " dedi. O da "oyun senin olsun" dedi. Böylesine kanaatkar.

Kim ne derse desin, ne bizim insanımız gibisi vardır Dünya' da, ne de başbakanımız gibisi. Helal olsun hepimize...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.