Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.13, 10:31   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Albeni ve Çirkeflikler

Albeni ve Çirkeflikler

Albeni olarak hazret Recep Tayyip Erdoğan tarafından milletim dediği oydaşlarına sunduğu olgular,bazen acı reçetelere dönüşüyor, tezahürleri ise; bazen dayatmalar halinde, bazen emrivakiler halinde, bazen oydaşlar ve yandaşlar uyurken gece yarısı kanunları halinde, bazen dış politika uygulamaları oluyor..Oydaşlar ve yandaşlar uyurken komşular ile sıfır sorun deniyor ve oh ne ala demeye kalmadan bir uyanıyorsunuz ki, komşunun biri ile savaş haline yakınsınız.. Diğerleri ile soğuk savaş. Ne adına? Kimin adına? Herhalde necip Türk milleti adına değil. AKP hükümetinin işbirlikçisi olduğu emperyalist ABD adına! Ne iyi idare değilmi? Düşman başına.

Hazret İmam Recep Tayyip Erdoğan, kendileri son derece takiyye ustası olup, kısa günde kırk yalanı bir arada söylemeyi başarıp kan uykusunda uyuyanları afsunlamayı, okuyup üfürmeyi büyük bir beceri ile yapan, bilgi yoksunluğunda gelmiş geçmiş başbakanlar içinde ender şahsiyettir. Bazen ekonomi bilmediği halde ekonomi konuşması,konuşurken dahi karşısındakini kibrinden dolayı hafifsemesi hep Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için çirkeflikler arz etmektedir.

Bazı zamanlar hukuk adına hukuksuzluğu bazen kanun adına kanunsuzluğu kendilerine şiar edinerek metropol şehirleri rant alanına çevirip cazibe merkezi haline getirenler, Türk toplumu bireylerinin bir kısmının büyük şehirlerin al benisine kapılarak geldikleri güya metropol şehir yaşamı içinde, hazret Erdoğan anlayışı ve politikaları ile sıkıntılara düçar olmaktalar, bazı dayatmalara mecbur bırakılan vatandaşlar, hatta sadaka kültürüne mahkum edildiklerinde, yoksullarında içinde dahil olduğu adaletsiz vergi sistemi ile toplanan vergilerle, sağlanamayan gelir düzeyindeki korkunç uçurumlar! Haraç gibi toplanan o vergiler ile kişilerin kendi ceplerinden trilyonlar ödese yaptıramayacağı kişisel reklamları gördüklerinde, bu şekilde gidilen asaletsiz, adaletsiz proğandalar ile elde edilen seçim sonuçlarını gördüklerinde, ve hazineden alınanların dışında örtülü ödeneklerden hesabının asla verilemeyeceği ve sorulamayacağı harcamaların yapıldığını gördüklerinde!
Kolay yoldan ve mağdur kesesinden kral yaşamını gördüklerinde?

Hadi gel köyümüze geri dönelim türküsü söylüyorlar ama, gemileri yaktıklarından geriye dönüş olmuyor.

Sonrasında bütçe cari açıkları, sonrasında gelsin kışta kıyamette yoksul halkın altından kalkamayacağı zamlarrr...Vergilerrr, idari para cezaları, haraç toplar gibi Trafik cezaları?

Kurunun yanında yaş, yaşın yanında kuruda birlikte yanmaya, yandım Allah türküsü söylemeye devam ediyorlar.

Son söz çare:

Türkiye Cumhuriyeti devletinin en ücra köşesine varıncaya dek uyandırma merkezleri kurulmalı, uyumayanlar buralarda aktivist olmalı, milli bir hükümet kurulması için ilk genel seçimlerde AKP ve zihniyeti ve hükümeti ve başbakanı ve Cumhurbaşkanı al aşağı edilmeli yüce divanda yargılanmalılar, sahip oldukları servetlere devlet ivedilikle el koymalıdır. Çare budur.

21.01.2013

Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.