Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.13, 19:08   #77
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Üyelerimiz hangi burçlardan.. :)

Aslan ama lokal anesteziyle aldıracağım. Niye mi? Ne vakit yeni bir ortama girsem ve mevzu bir şekilde burçlara kaysa (hiç de çakmam ve dahi ziyadesiyle darlanırım bu konudan ama döner dolaşır gelir beni bulur) muhakkak kişilerden birinin "aman aslan mığğğğ?" söylemiyle karşılaşıyorum ki; içsel olarak, "vay arkadaş! meğersem ben ne pis bir insanmışım be!" şeklinde dertlenip duruyorum. Önerebileceğiniz güzel bir burç var mı? Şayet varsa kaydımı oraya aldırayım diyorum. Bi' de temmuz oldukça sıcak oluyor. Şöyle ne bileyim nisan olur, mayıs olur; küfür küfür essin diyorum. Saygılar sunuyorum.

Ek: Söylemesi ayıp, bizim valide de aslan. Neyşınıl'da aslanlı belgeselleri hiç kaçırmaz. Evin çeşitli yerlerinde bizzat kendi eseri olan aslan temalı resimler mevcut. Nereye baksam aslan var (...her şeyde biraz sen varsın, baktığım her yerde gözlerin...). Ev ev değil, Atatürk Orman Çiftliği yeminlen. Deliriciim. Burca karşı öyle bir sevgi yumaklığı söz konusu. Sadece valide özelinde değil, genel olarak gözlemlediğim bir mevzudur ki; burçlarını bu kadar seven bir başka burç grubu daha tanımıyorum. Bilim insanlarını göreve çağırıyorum buradan.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.