Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.01.13, 22:43   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Deprem Dede Hayatını Kaybetti...

Kızılay Başdanışmanı Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara bir süredir tedavi gördüğü Kadıköy Göztepe'deki Medical Park Hastanesinde bugün akşam saatlerinde vefat etti.

71 yaşında vefat eden Işıkara'nın eşi Aysel Işıkara gözyaşlarına boğulurken yakınları tarafından tekerlekli sandelyede bir otomobile bindirildi.

Kamuoyunda Deprem Dede olarak bilinen Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın ölümüyle ilgili olarak Genel Yoğun Bakım Ünitesi Sorumlu Hekimi Dr. Uğur Erol, "Yaklaşık 44 gündür yoğun bakımda yatmaktaydı,solunum yetmezliğiyle kabul ettik. Altta yatan diğer hastalıkları nedeniyle de çok organ yetmezliği gelişti ve ne yazık ki tedavimize cevap veremedi. Bugün hayatını kaybetti çok üzüntülüyüz, 4 kez yoğun bakımızda yatmıştı ama her seferinde çıkarmayı başarabilmiştik. Ancak bu sefer ciddi organ yetmezlikleri de tabloya ilave oldu. Saat 18.50'de vefat etti" dedi.

Gazetelerden...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
19 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.