Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.13, 14:49   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Neyin Barışı?

Devletler, ülkelerine musallat olan teröristler ile iç hukukun ve uluslararası hukukun kendisine tanıdığı çerceve ve koşullarda mücadele ederler. Terör ve terörist ağzı ile konuşanlar, örneğin BDP, KCK, PKK ve onlara yandaş olanlar bilerek ve üstüne basa basa bir savaştan söz ederler. Savaş devletler arasında olur. Teröristlerin bu oyununa daha doğrusu savaş söylemi oyununa AKP yöneticileri cehaletlerinden dolayı düşüyorlar ve onlarda savaş sözcüğünü kullanıyorlar.

Uzak doğuda Tamil, İngiltere İRA, İspanya ETA, Fransa KORSİKA ayrımcı bölücü teröristler ile mücadele ettiler, hiç bir zaman eli silahlı teröristler ve yöneticileri ile görüşme yapmadılar. Ne zaman silahları bırakıp teslim oldular ondan sonra görüşmeler başladı ve terör hareketleri bitirilmiş oldu.

Efendim kan akması dursun analar ağlamasın bizim için her yol mübah derseniz, mücadele metotlarını yanlış kullanırsanız, terörist sizden Anayasa değişikliği ister, yapmaya kalkarsınız, ana dilde eğitim ister, yapmaya kalkarsınız, tüm eli silahlı teröristlere silah bırakmadan af çıkarılması istenir, yapmaya kalkarsınız. Bunları kan durması adına yaparsanız ülkenin temel nizamına zarar verir ünüter yapıyı federe hale getirir, çift dilli eğitim ile ülke ülke olmaktan çıkar. Karşı çıkılan budur.

Kimse AKP idarecilerine terörle mücadele etmeyin demiyor.. Bu işi bitirin temennisinde bulunurken teröre ve teröriste açılım adı altında kıyak yapın demiyor. "KIYAKCILIĞIN SONU AYAKCILIKTIR" Yapabiliyorsanız teröristin ini Kandil dağı değilmi? Yıkın o dağı dümdüz edin sıçanlar altında kalsınlar.
Yapamazsınızki! Karşınıza Abdullah Gül Colın Powell arasında yapılan 9 maddelik ihanet belgesi çıkar ve sıtratejik dostunuz ABD karşınıza dikilir AKP'yi iktidar ettiği gibi tarih sahnesinden siler.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.