Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.01.13, 16:02   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Atatürk'ü anlamak ve anmak

ATATÜRK'Ü ANLAMAK VE ANMAK

Atatürk'ü anlamak istemiyorlar.. Çağdaşlıktan korkuyorlar...Atatürk ilkeleri için statüko, Atatürk devrimlerinden yana olanlara ise statükocu diyorlar.

Atatürk"ü müspet olarak anmak ve anlamak, ilkeleri ile yaşam tanzim etmek bir ayrıcalık ve erdemdir. Atatürk ve devrimlerinden yana olmak bir ayrıcalık ve erdemdir. Atatürk ilkelerine uymak ve uygulamak resmi görevliler dahil herkesin taraf olması gereken önemli bir yurttaşlık görevi, iyi yurttaş olma durumudur.

Tüm Dünya"nın kabullendiği Türk"ün kendine Atatürk yaptığı tarihi şahsiyeti, ilkelerini, devrimlerini görmemek, umursamamak, ondan öte toplumsal yanılgı ile devlet idaresinde olup, tüm devlet imkanlarını kullanarak Cumhuriyetin bayramlarını, Atatürk'ün ölüm ve doğum günlerinin anılmasını yasaklamak, Cumhuriyet ve Atatürk devrimcisi ve milliyetçisi insanlara hem eza hemde vatana hıyanet ile eş değerdir.

Yukarda ifade ettiklerimiz anti Atatürkçü olanlar tarafından halkın dimağından, çocukların okul kitaplarından Atatürk'ü çıkarmaya çalışmak, Türk bayrağını taşıyanlara en orantısız güçle saldırarak gaz sıkmak, coplamak inanın sizlere hayır getirmez günü geldiğinde bunları yapan en küçük memurdan tutun başbakanına kadar herkesten hesabı sorulur ve ayaklarından asılırlar. 11 yıldır AKP zihniyeti ve yandaşlarına bakınız! Yukarıda ifade etmeye çalıştığım müspet Atatürkçülükten zerrey-i miskal benliklerinde varmıdır?

Olmadığı için şuursuz şekilde Atatürk'e, bırakıtlarına, eserlerine, devrimlerine, ilkelerine karşı çıkılmakta. Karşısına hangi fikir konmak istenmektedir?

Tek kelime ile İRTİCA!

25.01.2013
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.