Konu: Takiyye
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.13, 10:48   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Takiyye

TAKİYYE

Türk milleti karşısında, Türk milletinin bizatihi kendisi ile sorunu olan, başbakanlık koltuğunda oturan biri var. Bu birisi ki, zaman zaman kendisine enjekte edilenler ile tv karşısına geçip sanki günah çıkarıyormuş, sanki meydana gelen olaylara hiç bir dahli yokmuş gibi davranarak halkı aldatmaya takiyye yapmaya devam ediyor. Evvel günde böyle olmuş kanal 24 denilen yandaş bir tv kanalında imam Recep Tayyip Erdoğan uzun tutukluluk ve geç gelen adalet konusunda ahkam keserek takiyye'nin kralını yapmıştır. Bu takiyye ile terör ile mücadele edecek, olası bir savaş durumunda cepheye gönderilecek komutan kalmadı demiştir.

Bu birisi ki, Türk Silahlı kuvetlerine verilen Cumhuriyeti koruma ve koruma görevini idareleri üzerinde bir vesayet sayıyor.. Ama ABD vesayetini gurur vesilesi yaparak, işbirlikçiliği ile övünerek "biz ortdoğuda ABD eş başkanlarıyız" diyebiliyor. Bu ifadeyi kullanmak ve böyle bir görevi kabul etmek dahi Anayasal bir suçtur. Ceza kanunlarımız müebbet hapis cezasından bahsediyor.

Türk milletinin Cumhuriyet değerleri ile sorunu olan, TSK"nın bütünü ile sorunu olan bu şahsiyet, ABD plancıları ile birlikte TSK üzerinde oynanan oyunların baş aktörü olmasına rağmen tv karşısında takiyye yaparak halkı aldatmaya, polis içindeki bir örgütün düzmece cd vb uydurma kanıtları ile her rütbeden insanların tutuklanmasında sanki hiç dahli yokmuş gibi davranarak kendisini dinleyenleri adeta aptal yerine koyuyor.

Türkiye Cumhuriyeti devleti AKP zihniyeti ve başbakanı ile AKP Cumhurbaşkanı ile 11 yıla yaklaşan zaman içinde Türkiye"ye kaos yaşatmışlardır. Bu kaosu aşmak yine Türk milletinin kendi elindedir.

Her zaman yaptığımız çağrıyı bir daha yinelemek istiyorum. Atatürk"de birleşelim, hangi çatı altında birleşeceğimize şimdiden karar verelim, havanda su döğmeyelim, tüm Türkiye"de kan uykusunda uyuyanları uyandırmak üzere uyandırma merkezleri kurulmasına öncü ve yardımcı olalım buralarda aktivist olalım halka inmesini ve uyarmasını bilelim . AKP den başka türlü kurtulmak mümkün değilidir.

27.01.2013
Mustafa AKTEN


__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.