Konu: Takiyye
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.13, 14:19   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Takiyye

Demokrasiyi araç olarak gördüğünü bağıra bağıra beyan edip, daha sonra demokrasinin nimetlerinden faydalanarak adım adım ilerleyen, aslolan ideolojilerini maskelerin arkasında gizleyerek ülkeyi bir din devletine dönüştürmeye çalışan, biat kültürüyle yoğurulmuş ve bu kültürün etkisiyle herkesten kendine biat etmesini bekleyen başımızdaki bu dikatatör kılıklı zat için söylediklerinizin tümüne katılıyorum.

Onun derdinin doğuya gönderecek komutan bulamamak falan olduğunu sanmıyorum. Bugün TSK'nın getirildiği durum zaten kendi eseri ve bunun böyle olmasını isteyen kucağında oturduğu güce hizmeti... Ordunun kendi iradesiyle sınır ötesi harekat düzenleyemediği aşikar. Önce onay alması gerekiyor ABD'den hatta kılkuyruk Barzani'den. Bu harekat için gerekli istihbaratı bile dışarıdan almak zorunda bıraktırılan bir ordunun komutanı olsa ne olur olmasa ne olur?

Ülkeye getirilen Patriot füze sistemlerinin başında yabancı askerler, tetiğin kontrolü Nato'da vs. vs. vs...

Ülkenin satılan tüm değerleri gibi ordusu da satılmış durumda ve savaşmadan esir edildi. Şimdi çıkmış ekranlarda bunun müsebbibi yargıymış göstermeye çalışıyor. Sanki yargının bu hale gelmesi/getirilmesi başkasının günahı gibi.

Bunların hesabının senden sorulacağı gün gelecek. O zaman bu ikiyüzlülüğün de seni kurtaramayacak...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.