Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.13, 18:08   #58
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1000´inci mesajımda, hoşbuldum burada.

Ya ne yapayim iste, bu hesaplama sevgisi Okuldan kaldi, simdilik ayni anda cift hesap bile yapabiliyorum.

Disarda su anda kar yagdigi icin artik teknigi degistirip, metre küp hesabi cikarmaya basladim.

Suradaki yorumlarimi takibini yan olarak yaptigim icin az daha hata yapip, 2000´inci mesajimi baska bir yorum yapipta kacircaktim.

Bu kadar kar parcalarini metre küp hesabi yapilsada, Mathcigi zor duruma düsürdürebileceginin farkindada degil degilim yani.

Nede olsa güncellememin baska sebebide var.

Birincisi cenemin ne kadar düsük oldugunu gösterebilmek.

Ikinci etaptada, su Makedonyaya katkida bulunabilmek.

Nede olsa böylelikle yeniden hatira gelip, birkac No belki alabilirim.

Yoksa bir kontrol edildiginde cogunun almanyadan geldiginin farkina varicaklar.

Böylelikle IP numaralarinin cesitli yerlerden geldiginde, benim IP numarasi göze batmiyacak.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla