Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.13, 19:28   #289
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18754
Aldığı Teşekkür: 20031
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Günaydın | 2013

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Dilaver efendi kaçma hazırlıklarına şimdiden başlamışsın. Severim akıllı insanları...

Ayrıca maç konusu var sizi oraya alayım. Burayı spor programına çevirmeyin
Kaçan '' büle olsun'' ... Cidden gece vardiyasına gidicem, pazar gecesinden başlıyor... Buyurun siz taşıyın konuyu, maç konuları arasına, o işi de ben yapacaksam, o hooo ooo işimiz var yani... .. Neyse, ben çıkarım aga.. Sen konuyu taşırken, Ben sandalye de yerimi alim .. Ha bu arada, bugün pazar mesaisi vardı.. İş bitimi, mangal yaktım arkadaşlara, ''Banemin'in Et Sotesi'' ağlar magalın yanında .. Söylim dedim

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver Şu Anda Forumda.  
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.