Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.01.13, 11:39   #13
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,854
Ettiği Teşekkür: 100762
Aldığı Teşekkür: 141644
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(28 Ocak - 3 Şubat)

Haftayı yüksek bir enerji ile karşılıyorsunuz. Sizi size yabancılaştıran her şeyden uzaklaşıyor yeni başlangıçlara doğru yol alıyorsunuz. Yüksek temponuz çevrenizdeki herkesin hayranlığını kazanmanızı sağlayacak. 27 Ocakta 04:39’da Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile birlikte enerjiniz yükselecek. Saç bakımınız kesim boya ve diyet için uygun zamanlar. Yine bu dönemde kişisel ve ruhsal arınma için aktivitelerde bulunabilirsiniz.


İş hayatınızda finansal konularda şanslı bir hafta karşılıyor sizleri. İş arıyorsanız bulabilir, devam eden işinizde terfi ya da zam alabilirsiniz. 27 Ocak’ta 04:39’da Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay kendinizi çok daha güçlü huzurlu ve sağlıklı hissetmenize katkıda bulunacaktır. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise ani gelişmeler yaşanabilir, eşinizden kaynaklanan hukuksal sorunlar ev hayatınızı derinden etkileyebilir ve sorunlu bir beraberliğin sonunu getirebilir.


Duygusal konularda dikkatli olunması gereken bir hafta aile bireyleri kardeşleri ilgilendiren konularda kırıcı davranabilirsiniz. Dikkatli davranın… 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile diyete başlayabilir, fiziksel bakımınızı yaptırabilirsiniz. Yine bu süreçte özel yaşamınızda bekar İkizler süpriz gelişmeler yaşayabilir. Geçmişte başkalarının sebep olduğu olaylar yüzünden yaşayamadığınız bir ilişkiye tekrar başlayabilir bu kez mutluluğu yakalayabilirsiniz.


Hafta boyunca sağlığınıza özen göstermeli yine bu tarihlerde araç kullanırken de dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeç’ler ilgi duyup ilgi gördüğünüz halde her iki tarafta duygularını ifade etmekten çekiniyor ve kaçıyorsa bu günler duygularınızı açıklamak için oldukça uygundur… 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi sağlığınızla ilgili gelişmelere işaret etmekte. Bu etki olumlu da olabilir aniden ortaya çıkan bir rahatsızlığın habercisi de olabilir.
Gökyüzü temposu yüksek hızlı gelişmelerin olabileceği bir haftaya işaret ediyor. İş hayatınızda girişimlerinizi başarı ile yapabilir, kazançlı yatırımların sonucu hızlı bir şekilde almaya başlayabilirsiniz. Hayata karşı mücadelenizin getirdiği haklı mükafatlar bu hafta sizleri güçlendirecek etkilere sahip. 27 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise enerjinizi yükseltirken sağlık problemlerinizi aşmanıza da yardımcı olacak. Özel yaşamınızda yeni tanıştığınız insanlarla duygusal yakınlaşmalar yaşayabilir aynı zamanda sağlam arkadaşlıkların da temelini atabilirsiniz.
Keyifli gelişmelerin olacağı yeni olaylar deneyimleyeceğiniz enerjisi yüksek bir hafta karşılıyor sizleri. Yeni insanlar yeni başlangıçlar; Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizden göreceğiniz ilgi ruhunuzu okşayacak. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile diyet ya da spora başlayabilir takip eden 10 gün boyunca sağlıkla fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Yine bu günlerde saç bakımı boyası gibi konular olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Ayın son 2 günü ise cildiniz alerjik reaksiyonlara hassastır.Haftaya başkalarından kaynaklanan problemlerle başlayabilirsiniz. Özellikle ortaklığı olan Terazi’ler iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin, araştırmadan yapacağınız işler zarara uğramanıza sebep olabilir. Aksi halde her ikiniz de zarar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise korku ve kaygılarınız ilişkinizde problemler yaşamanıza neden olabilir. Özellikle bekar Terazi’ler bu haliniz size ilgi duyan insanın sizden uzaklaşmasına, bir ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ise manevi yönünüzü geliştirirken maddi konularda da alacaklarınızı tahsil yönünde süpriz gelişmeler yaşanacağına işaret etmekte.

Bu hafta beklentileriniz ve yaşadıklarınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir, karar verme aşamasında güçlük çekebilirsiniz. Güvendiğiniz arkadaşlarınızın görüş ve önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Hafta ortası işinizle ilgili maddi manevi çok daha iyi şartlara kavuşma imkanını elde edebilirsiniz. Sabır ve kararlılık günün şifresi sizin için. Özel yaşamınızda ise eşinizden dolayı yaşanan problemlerin sürekli hale gelmesi ilişkinizi çıkmaza sokabilir. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile; Bekar Akrepler cinsel arzu ve istekleriniz son derece yoğundur tutku ve heyecanın yoğun olduğu beraberlikler yaşayabilirsiniz.


Haftaya yorgun ve isteksiz bir ruh hali içinde başlayabilirsiniz. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Aynaya bakın ve bedeninizdeki, yüreğinizdeki güzellikleri keşfedin. Farkına varamadıklarınızın farkına varın, yüzünüzdeki çizgilerin size kattığı bilgeliği, yaşanmışlıkların kabullenişini deneyimleyin tüm kalbinizle… Bugünler sizler için yeni bir başlangıç olsun yaşama yeni umutlar ekerek köklerinizi daha da güçlendirirken yenilendiğiniz bir gün olsun. Yeni doğmuş bir bebek olduğunuzu düşünün ve düştüğüz yerden öyle bir kalkın ki bu kalkışla yeniden yaşayın, hayatı tüm ertelediklerinizi önünüze katarak….
27 Ocak’ta gerçekleşecek dolunay ile dua, meditasyon, kişisel gelişim gibi konulara yönelebilir, bu alanlarda hem kendinize hem başkalarına faydalı olabilirsiniz.Gökyüzü hafta boyunca işiniz gereği kendinizi baskı altında hissederek sizden bekleneni karşılamakta zorlanabileceğinize işaret etmekte. Dünyanın hızına yetişemeyeceğiniz gibi inzivaya da çekilemezsiniz tabi ki; Yapabileceklerinizi de yapamayacaklarınızı da ifade edin. Kimse sizden yapabileceklerinizden fazlasını istememeli bile bile… Bu sizi yıpratır ve güven duygunuzu zedeler. Buna izin vermemelisiniz. Vermemelisiniz diyorum hür iradeniz sizin zenginliğinizdir…
Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden göreceğiniz destek sizleri mutlu ederken güven duygunuzu da pekiştirecektir.
Bir olabilmenin huzuru paha biçilemez… 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay enerjisi ile iç dünyanıza yönelecek kendinize adilce yaklaşıp kişisel gelişiminiz yönünde çaba harcayıp karşılığını da fazlası ile alacaksınız…


Bu hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda istekleriniz aşırı uçlarda olabilir. Geçmişte canınızı yakan olay ve kişilere karşı biriktirdiğiniz öfke kontrol dışı davranışlarda bulunmanıza sebep olabilir. Dikkat edin hırs çok tehlikeli bir duygudur. Bir an için hırsınızı alsanızda yaptığınız farklı rol ve kişilerde karşınıza çıkar. Aynı olayın belki aynısını belki farklısını yaşarsınız. Sizler merhamet sahibi insanlarsınız hırsın ruhunuzdaki güzellikleri gölgelemesine izin vermeyin… İş hayatınızda ise yeni projeler yeni başlangıçlar süpriz bir şekilde kapınızı çalabilir… 27 Ocak’ta Aslan’da gerçekleşecek dolunay enerjisi duygusal olarak öfke patlamaları yaşamanıza ve yakın çevrenizde bulunan insanları kırmanıza abla ve kardeşlerinizle problemler yaşamanıza sebep olabilir…


Bu hafta maddi açıdan yaşanacak şanslı gelişmelere dikkat çekmekte. Bu süreç geçmişte deneyimlediğiniz etkilerden çok daha güçlü olacak sizler için, var gücünüzle çalışmalı iletişime aynı zamanda gizliliğe önem vererek maddi gelirlerinizi olabildiğince yükseltme çabası içinde olmalısınız. Yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız bir çok şeyden uzaklaşacaksınız, Belki de onlar sizin müdahaleniz olmadan çıkıp gidecekler yaşamınızdan. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek dolunay ruhunuzu güçlendirmeniz için dua, meditasyon ve ibadet etmek için fırsattır sizler için. Bu günlerde güvenliğinize karşı dikkatli olmalı kayıp ve hırsızlıklara karşı güvenliğinizi arttırmalısınız…
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
Canan'in Mesajına Teşekkür Etti