Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.13, 01:30   #19
Dilbade
Üye

Dilbade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 267
Aldığı Teşekkür: 229
Rep Derecesi : Dilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Selamlar Emeğinize, Yüreğinize

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Ilk önce bir Hosgeldin dileklerimi göndereyim, arkasinada bir kac soru siralayayim dedim, Müsadenizle.

Bende bayagi yeni oldugum icin, ayni zamanda Türkcemlede biraz Problemler yasadigim icin, yukarida isaretledigim satiri tam olarak anliyamadim.

Sayet sorumla gelen Problemi gözünüzün önüne getirirseniz, burada kullandigim isme ve Uzman üye olarak yaziya, bunu aciklayabilirim.

Rütbeler yorum sayisina göre veriliyor, yani bir taraftan cenem düsük oldugu icin Rütbem yükseldi.

Ama yeniden yeni sayilip, halen Türkcemi gelistirmekteyim.

Banemin in belirttigi gibi, anlasilan sayfalari gezip, iyi bir etki yapmis sizlerde, Tebrik ederim.

Birde sizin üzerinize bilgi edinebilirsek, bizde memnun oluruz.
Anlatmak istediğim şu idi

İnsanlar vakitlerini geçirdikleri yerlerde sadece vakit harcamış olmamalılar.

Ben bir öğretmen olarak o vakit geçirdiğim yerin bana bilgi,anlam ve ruh olarak da ne kattığını dikkate alırım.

Bu açıdan bizlere hem yakınlık,ilgi gösteren,hem de eğitici ve öğretici içerikler için çaba harcayan insanlara teşekkür etmek önemlidir

Çünkü hayatlarından ayrılan ve bize sunulan fedakarlıklardır sözkonusu olan

Türkçemiz ise çok kıymetli,özeni hakediyor

Teşekkürler

Hoşbuldum

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
Dilbade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Dilbade'in Mesajına Teşekkür Etti.