Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.13, 23:04   #8
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Havalimanında yaşanan çarpıcı bir gericilik hikayesi...

Tamamen proveke etmek için yazılmış bir yazı olduğu çok aşikar..

Hac için 2-3 kere havaalnına gittim hem uğurlama hemde karşılama maksatlı.Oradaki kalabalığın,koşturmanın,heyacanın o kadar farklı havası var ki değil sağdaki soldaki insanları süzmek nefes almaya fırsatın olmuyor.
Hele yaşlı amca ve nine işi gücü yok sırada beklerken senin dedikodunu yapacak birde üstüne üstlük oturduğun kafeden seni kenara çekip sopa çekecek pes yani.

Heleki bayanlar için çarşaf'a atıfta bulunması bile bu olayın yalandan ibaret olduğunu gösterir.Hac kiyafetlerini pasaport kontrolunden sonra isteyen erkeklerin bazıları giysede Arabistana inmedikçe giyilmesi yasaktır.Özellikle bayanlar havaalında üstlerini değişteremezler,
Son olarakta hacca gideceklerin bay bayan farketmez.Türk kafilesi oldukları belli olsun diye ünüforma giyerler üstlerinde Türk bayrağı vardır.yani bayanlar için çarşafı marşafı geçtim siyah örtü bile örtemezler kiyafetlerinin üstlerine...

Şu var bilet sırasında beklerken yaşlı amcakulağımı çekti ve/veya kıçıma bastonuyla vurdu nasıl bir kiyafet bu üstündeki diye dese daha inandırıcı olurdu.En azından yaşlı karadeniz dedesi mizahı olmuş derdim..