Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.13, 10:31   #3
Dilbade
Üye

Dilbade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 267
Aldığı Teşekkür: 229
Rep Derecesi : Dilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 16'ncı Louis'in Kanı 220 Yıl Sonra Bulundu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Ne olacak yani o kan? Yeni bir Louis'mi yaratacaklar

39 yıllık hayatına sığan 19 yıllık hükümdarlık. Kendisinden 9 ay sonra da karısı Marie Antoinette'te giyotinde infaz ediliyor. Tahtın veliahtı olan oğulları Louis Charles de Bourbon ise 10 yaşında ölüyor.

Louis'in kanı bulundu diye şaşırmanın yersiz olduğunu düşünüyorum, zira Louis öldükten sonra, kralın sağdık doktoru kalbini çıkartıyor ve alkol içinde muhafaza ediyor. Dolaylı yollardan Avusturya, İtalya ve İspanya'da bir kilise de, alkol dolu kristal bir kasede muhafaza ediliyor. 2000 yılında Belçikalı ve Alman bilim adamları kralın soyundan gelen ve hayatta olan akrabalarından almış oldukları DNA örnekleri ile, kalbin sahiden de Louis XVI. ya ait olduğu tespit ediliyor. Daha sonra da kralın kalbi, Paris'teki Saint Denis Bazilikasına gömülüyor.

Ailesi öldürüldüğünde 8 yaşında olan ve jakoben olan bir ayakkabı tamircisinin yanına verilen kralın oğlu, jakobenlerin de bir süre sonra giyotinde öldürülmesinden sonra kendi başına kalıyor, manastır hapishanesinde 10 yaşındayken ölüyor. Tüberkülozdan öldüğü sanılıyor.

Annesinin mahkemesi esnasında, küçük prens işkence de görüyor, annesinin ona karşı seksüel eğilimler gösterdiğini itiraf etmeye zorlanıyor.

Tarihin bir anlatımı ve bulgusu açıklanmış

Bu kadardı..Tarafgirlik yoktu ki ..Bu şiddetli cevabı anlamadım açıkçası

Keşke eklemeseydim yazıyı(

Konuyu silebilirsiniz dilerseniz..

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
Dilbade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla