Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.13, 16:11   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hava Kuvvetleri’nde 80 İstifa!

Bir Asker Ömür boyu Askerdir.

Alıntı:
Eh artık, bundan sonra, çocuklarına sahte raporlar alıp askerlikten yırtmalarını sağlayanların çocukları uçurur uçakları...
Hic zannetmiyorum, cünkü herkesin bilmediklerini bilip, Savas Ocaklarinda kullanilan Prozesörlerin arka kapisindan haberleri var!.

Böylelikle Codla, disardan silah sistemini ve Ucagin Ucus sistemlerini etkileyebilecek Codlarin Ziyonistlerin elinde olduklarindan haberleri bulunmakta!.

Bu nedenle, bile bile Ölüm ucuslarina cikacaklarini hic zannetmiyorum!.

Ispatinimi simdi istiyorsunuz söylediklerimin!.

Bunlarida sergileyebilirim, sadece simdi yola cikacagim icin, ara vericegim!.

Zira biraz uzun anlatim olabilecek, herkesde söylediklerimi internette arastirmalarinla ispatini bulabilecek!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.