Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.13, 16:17   #8
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Hava Kuvvetleri’nde 80 İstifa!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Hava Kuvvetlerinde üst seviyede devam edebilmek için kurmay olmak gerekli.İstifa edenler şimdi istifa etmeseler de zaten kısa süre içinde aktif uçucu pilot olarak görev yapamayacaklardı,yer görevinde devam edeceklerdi.Karargah kenarlarında gereksiz işlerle uğraşan,yıl içinde yalandan birkaç saat uçurulan,maaşı 4000 tl olan ve sadece adı pilot olan kişiler olacaklardı.

3.haziran.2012'de çıkarılan kanun ile,muvazzaf subayların tamamının 15 yıl olan mecburi hizmet yükümlülükleri resmen kaldırılarak,10 yıla indirildi.

Bu durumda,pasif görevde kalarak düşük maaş almayı istemeyen ve kurmay sınıfına ayrılamayan pilotların istifa etmeleri zaten olması gereken sonuçtur.

Bu istifaların,komutanların durumu ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır.

..

Peki, Cumhuriyet tarihinde hiç bu şekilde istifa oldu mu? Ben hatırlamıyorum..

Topluca istifa etmeleri, kendilerine yeni bir hayat belirlemeleri takdir edilesi..

Nasılsa her zaman iş bulmaları mümkün..

* * *

Deniz Kuvvetlerinden de aynı duyarlılığın gösterilmesini temenni ediyorum.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.